Tę wizytę w McDonalds gdynianka zapamięta na długo

i

Autor: CC0 Public Domain / akiragiulia / Pixabay.com Tę wizytę w McDonalds gdynianka zapamięta na długo

Twardy lockdown. Czy McDonald’s jest czynny? Pyszne.pl rozszerza współpracę z siecią restauracji

2021-03-25 11:09

Twardy lockdown w Polsce. Rząd wprowadził kolejne ograniczenia na Wielkanoc. Czy w czasie nowego zamknięcia będą czynne lokale McDonald's? Serwis i sieć restauracji McDonald’s rozszerzają współpracę z Pyszne.pl, która obejmie ponad 100 lokali w Polsce. Brzmi kusząco zwłaszcza, że darmowa, bezpieczna i bezkontaktowa dostawa jest dostępna przy minimalnym koszyku zamówienia i wyniesie 30 minut.

Twardy lockdown. Czy McDonald's jest czynny?Dokładnie 17 czerwca 1992 r. w Warszawie została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Polsce. Było to wydarzenie na skalę kraju. Pierwszego dnia pojawiły się tłumy warszawiaków, niektórzy w eleganckich garniturach, a wstęgę przecinał sam Jacek Kuroń. Obecnie w Polsce działa ponad 460 restauracji McDonald’s. Już nie tylko mieszkańcy dużych miast, ale także mniejszych miejscowości, jak Skierniewice czy Jelenia Góra doczekali momentu, w którym mogą cieszyć się niepowtarzalnym smakiem kultowego burgera Big Mac czy frytek.

Na Pyszne.pl można zamówić jedzenie z ponad 100 lokali ze złotymi łukami w 23 miastach w całej Polsce. Kultowymi burgerami możemy cieszyć się w dowolnej chwili i miejscu - kurier dostarczy je pod nasze drzwi w zaledwie 30 minut. Jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów burgerów - za dostawę z McDonald’s realizowaną przez Pyszne.pl nie zapłacą ani złotówki.

UEFA pozyskała nowego partnera w Lidze Mistrzów. Just Eat Takeaway wchodzi do świata futbolu

Super Raport 24.03 (Goście: Bolesław Piecha - PiS, Gabriela Morawska-Stanecka - wicemarszałek Senatu, Lewica), Sedno Sprawy: Zbigniew Ziobro

- Od niemal 30 lat, czyli momentu otwarcia pierwszej restauracji McDonald’s w Polsce, rozszerzamy działalność dostarczając naszym gościom smaczne posiłki z najwyższą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo. Dzięki współpracy z takimi partnerami jak Pyszne.pl nasze kultowe burgery czy aromatyczna kawa docierają do domów już nie tylko mieszkańców dużych miast, ale też mniejszych miejscowości - mówi Monika Dąbrowska, McDelivery Lead.

- Według naszych badań aż 44 proc. osób uważa burgery za idealne danie na spotkania, a ponad 1/3 - że przyjemnie je zajadać podczas oglądania filmów, seriali i meczów. Niemal tyle samo osób wskazuje, że wyśmienicie dopełniają chwile relaksu w domu. Nic dziwnego - burgery mieszczą się dla wielu osób w kategorii comford food, przywołując pozytywne skojarzenia - mówi Katarzyna Makowska, brand manager Pyszne.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze