PKP Intercity

i

Autor: Pixabay PKP Intercity

PKP Intercity

Promocje w PKP Intercity! Milion tanich biletów i program lojalnościowy

2022-10-04 20:01

Jak podaje PKP Intercity, do sprzedaży zostaje wprowadzony milion tanich biletów, a promocja będzie obowiązywać do końca listopada tego roku. W efekcie przejazd z Warszawy do Krakowa ma kosztować 19 zł. Ponadto spółka zamierza w tym roku ogłosić przetarg na wprowadzenie programu lojalnościowego dla pasażerów.

PKP Intercity szykuje promocje dla klientów. Milion tanich biletów do końca listopada

Jak informował na konferencji prasowej prezes PKP Intercity Marek Chraniuk w okresie od października do listopada 2022 roku, do oferty linii dołączono milion tanich biletów kolejowych. Członek zarządu PKP Intercity Tomasz Gontarz w trakcie spotkania z dziennikarzami podał przykładowe ceny tanich przejazdów, takie jak 19 zł za trasy Warszawa-Kraków, Warszawa-Katowice, czy Warszawa Poznań, oraz 14 zł Warszawa-Lublin, czy Warszawa-Białystok.

- Promocyjne ceny łączą się z ulgami ustawowymi [...] Promocja obejmie wszystkie klasy, wszystkie relacje i będzie obowiązywała zarówno w pierwszej jak i drugiej klasie - mówił Gontarz.

Karpacz 2022: Marek Chraniuk

Program lojalnościowy PKP Intercity. W tym roku ruszy przetarg

Gontarz poinformował również, że spółka PKP Intercity chce ogłosić przetarg na program lojalnościowy dla pasażerów. W zamian za korzystanie z usług, klienci mają zbierać punkty, które potem będą mogli wymienić na tańsze bilety, lub nagrody rzeczowe. 

- Aktualnie czekamy na zgody korporacyjne, żeby uruchomić przetarg. Mam nadzieję, że to się uda już w tym roku. W przetargu wybierzemy najlepszą ofertę i ustalimy z wykonawcą harmonogram. Tworzenie takiego programu lojalnościowego trwa około dwóch lat od podpisania umowy - powiedział członek zarządu PKP Intercity.

Sonda
Czy podróżujesz kolejami PKP Intercity?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze