Nowe Centrum Medyczne PZU Zdrowie

i

Autor: Materiały Prasowe

Zmiany w zarządzie PZU. Paweł Surówka prezesem spółki na kolejną kadencję

2019-03-28 10:15

Zmiany w zarządzie spółki ubezpieczeniowej. Rada nadzorcza PZU SA powołała Pawła Surówkę w skład zarządu PZU SA nowej kadencji, powierzając mu pełnienie funkcji prezesa - poinformowała spółka w komunikacie.

Zmiany w zarządzie w PZU
Rada Nadzorcza PZU SA powołała zarząd spółki, w tym jego prezesa, Pawła Surówkę, na nową kadencję, która potrwa do 31 grudnia 2022 roku.
- W ramach nowej kadencji swoje funkcje w Zarządzie kontynuować będą obok Pawła Surówki, Małgorzata Sadurska, Tomasz Kulik oraz Maciej Rapkiewicz. Skład Zarządu został dodatkowo wzmocniony o trzech nowych członków: Elżbietę Hauser-Schoneich i Adama Brzozowskiego, którzy rozpoczną pracę w Zarządzie PZU SA po walnym zgromadzeniu spółki oraz pana Marcina Eckerta, który dołączył do Zarządu z chwilą jego powołania - informuje ubezpieczeniowy gigant. 

- Serdecznie dziękuję Radzie Nadzorczej za okazane zaufanie. Powołanie przez Radę Nadzorczą Zarządu na nową kadencje przyjmuję jako potwierdzenie słuszności kierunku, który obraliśmy ogłaszając strategię #nowePZU oraz docenienie rekordowych wyników spółki. Jestem przekonany, że w gronie osób, które odpowiadały za ten sukces, tj. Małgorzaty Sadurskiej, Tomasza Kulika oraz Macieja Rapkiewicza, będziemy w stanie kontynuować naszą pracę i osiągniemy cele określone w strategii na 2020 rok - podkreśla Paweł Surówka, prezes PZU SA.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze