Pyszną szynkę Rydzyńską kupimy za 16,99 zł/kg. Wśród tańszych wyrobów wędliniarskich warto kupić lunchmeat za 2,99 zł, za opakowanie o wadze 380 g.
Dino prawi o połowę obniża cenę ogórka zielonego, za sztukę zapłacimy 1,99 zł
Wielka okazja, żeby w wyjątkowo niskiej cenie kupić cytryny, owoce kupimy już za 3,99 zł/kg.
Masło ekstra Polmlek w cenie 3,49 zł za kostkę - tyle kosztuje , jak kupimy 2 opakowania.
Opłaca się kupić duże opakowania, w tym przypadku olej rzepakowy Złote Łany, 3 - litrowa butelka kosztuje 12,49 zł, czyli niewiele ponad 4 zł za litr
Herbata Ceylon Sir Roger 100 sztuk w promocyjnej cenie kosztuje tylko 7,99 zł.
Jeśli kupimy 2 opakowania, to za tuńczyka w kawałkach w puszce zapłacimy 3,59 zł za jedno opakowanie.
Nie tylko opłaca się kupić duże opakowanie oleju ale też 4 kg siatkę ziemniaków za 2,40 zł, czyli za kg zapłacimy tylko 60 gr.