Opakowanie 30 sztuk jajek kosztuje 9,99 zł, czyli jedno jajko kupimy za 30 groszy
W promocji mamy też kiełbasę śląską extra, dobrą na grilla, w cenie 13,99 zł/kg
W super cenie jest szynka bez kości – 9,99 zł/kg
Fani piwa już za 1,79 zł mogą kupić puszkę złocistego napoju. Tyle kosztuje legendarne Special Mocne, cena przy zakupie 4 sztuk
Bardzo duże opakowanie, bo aż 2 litry, lodów Augusto w promocji ma cenę 6,99 zł
Opłaca się też kupić w niskiej cenie Coca- Colę. Jeśli kupimy dwie butelki, to za jedną o poj. 2 litrów zapłacimy tylko 4,99 zł
W Dino możemy kupić tanio jabłka – tylko 1,99 zł/kg
Tańszy jest olej Kujawski, jak kupimy dwa opakowania, za jedną butelkę zapłacimy 5,49 zł