W dobrej promocji kupimy miód wielokwiatowy - 13,99 zł /kg
Olej rzepakowy w dużym trzylitrowym opakowaniu jest w cenie 12,49 zł, litr to koszt 4 zł
Miłośnicy piwa już za 1,69 zł mogą kupić puszkę złocistego napoju. Tyle kosztuje piwo Zamkowe, cena przy zakupie 4 sztuk
Bardzo tanie są pomarańcze, kosztują 2,99 zł/kg, to połowę mniej niż regularna cena
Bardzo dobrą cenę ma łopatka wieprzowa bez kości – tylko 9,99 zł/kg
W Dino kupimy masło Polmlek za 3,33 zł, tyle zapłacimy jak kupimy 3 opakowania
Kiełbasę zwyczajną w promocji kupimy za 13,99 zł/kg
Opłaca się kupić w niskiej cenie Coca- Colę i Mirindę. Jeśli kupimy dwie butelki, to za jedną o poj. 2 litrów zapłacimy tylko 4,99 zł