Białą kiełbasę surową zawierająca 92 proc. mięsa teraz mamy w cenie 4,99 zł/500 g
Warto kupić Coca – Colę w 4 -paku. Za jedną butelkę o pojemności 2 litrów zapłacimy 4,39 zł, czyli jeden litr napoju to koszt 2,20 zł
Polski twaróg sernikowy Pilos, który nie wymaga mielenia 6 proc. ,mamy w cenie 4,99 zł/kg
Za kg szynki wieprzowej bez kości zapłacimy 8,95 zł, to połowa regularnej ceny
Z aplikacją Lidl Plus trzecie opakowanie oleju rzepakowego 1 litr dostaniemy za darmo
Za darmo dostaniemy aż dwa czekoladowe jajka niespodzianką Kinder. Musimy kupić 2 sztuki
Świeże jajka kupimy za 30 groszy, wystarczy nabyć opakowanie 30 szt. wielkość M marki Złota Nioska
Majonez marki Kania 400 ml, z żółtkiem od kur z chowu na wolnym wybiegu, dostaniemy za darmo, wystarczy kupić jeden słoik
Jak kupimy 7 opakowań mleka Uchate 3,2 proc., to 5 następnych dostaniemy za darmo.