Bank Millennium umożliwia nową metodę płatności. Klientom udostępniono Garmin Pay

2020-03-24 12:20 ŁT
Garmin Quatix
Autor: Edyta Jakubczak Garmin Quatix 5 - Garmin Polska

Klienci Banku Millennium mogą już korzystać z Garmin Pay. To bezpieczne, wygodne i bezstykowe płatności, realizowane za pomocą sportowego zegarka Garmin, wyposażonego w technologię NFC. Z Garmin Pay można korzystać bez dostępu do internetu i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Usługa dostępna jest dla posiadaczy kart Visa Banku Millennium. Jej uruchomienie jest bardzo proste. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację Garmin Connect™, w aplikacji rozwinąć listę dostępnych zegarków, wyszukać swój model i połączyć go z aplikacją. Następnie pozostaje już tylko dodać kartę Visa w aplikacji i utworzyć hasło. Po dodaniu karty w aplikacji Garmin Connect™ dane karty płatniczej są chronione, a oryginalny numer karty zostaje zastąpiony tokenem - czytamy w komunikacie prasowym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Elegancja i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Oto Garmin Fenix 5X Plus [ZDJĘCIA]

Dodawanie, usuwanie i blokowanie kart możliwe jest w aplikacji Garmin Connect™. Użytkownik usługi może podłączyć do usługi aż 10 kart płatniczych. Płatności nie wymagają dostępu do internetu i smartfona. Potrzebne są one jedynie podczas rejestracji karty. Usługa jest dostępna w zegarkach Garmin z serii: Fenix 6, Venu, Vivoactive 4, Vivomove 3, Legacy Saga, Legacy Hero, tactix Delta, Approach S63, D2 Delta, MARQ, Vivoactive 3, Fenix 5 Plus, oraz w wybranych modelach Forerunner.

Najnowsze