Smartfon

i

Autor: canva.com Smartfon

Ogromna promocja w Play! Operator komórkowy podwaja gigabajty w każdym abonamencie

2021-04-25 2:40

Nawet 700 godzin intensywnego korzystania z Facebooka - na tyle mogą pozwolić sobie klienci sieci Play. W ramach wiosennej promocji operator podwoił gigabajty w każdym abonamencie. Dzięki temu klienci mogą zgarnąć nawet 140 GB w swoim smartfonie od 35 zł miesięcznie. Pod tym względem to obecnie najlepsza oferta na polskim rynku.

Play podwaja gigabajty

W ramach wiosennej promocji Play podwaja gigabajty w każdym abonamencie. Dzięki temu abonenci fioletowego operatora mogą nie tylko korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów czy MMS-ów, ale także zgarnąć nawet 140 GB w swoim smartfonie za 35 zł miesięcznie. Podwojona paczka internetu zostaje przyznana na cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy podpisze się nową, czy przedłuży obecną umowę. Dodatkowo, klienci, którzy zdecydują się na usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również otrzymają dwa razy więcej gigabajtów. Zamiast dotychczasowego pakietu 100 GB, będzie to aż 200 GB z pełną prędkością.

11-letnia Martyna liczy w głowie szybciej, niż dorośli na kalkulatorze!

Więcej niż potrzebujeszWedług danych zgromadzonych przez Broadband Search średni dzienny czas korzystania z platformy YouTube wynosi 40 minut. Oglądanie tam filmików w jakości FullHD przez 20 godzin miesięcznie może kosztować nas nawet 60 GB internetu. To jednak nie wszystko. Na Facebooka przeznaczamy bowiem średnio 58 minut dziennie, co zabiera nam 29 godzin miesięcznie, a więc nawet 6 GB pakietu danych przy intensywnym użytkowaniu. Do tego dochodzi jeszcze ponad 26 godzin na Instagramie, które przekładają się na prawie 4 GB. Tylko te trzy aplikacje mogą zabierać nam miesięcznie nawet 70 GB. To jednak wciąż tylko połowa ogromnego pakietu, który Play proponuje w swoich najnowszych ofertach, dzięki którym można komfortowo korzystać z internetu w smartfonie.

Wspomniane 140 GB internetu powinno wystarczyć nam nawet na 1 217 godzin ciągłego słuchania muzyki w aplikacji TIDAL w wysokiej jakości. To ponad 50 dni, czyli zdecydowanie więcej niż trwa jeden miesiąc rozliczeniowy. W przypadku Instagrama taki pakiet pozwoliłby na standardowe używanie tej aplikacji nawet 930 godzin, czyli prawie 39 dni. Tyle gigabajtów pozwoliłoby nam także na 700 godzin intensywnego korzystania z Facebooka, co oznaczałoby ponad 29 dni ciągłego przeglądania tej platformy. Największym pochłaniaczem pakietu danych okazuje się jednak YouTube. 140 GB umożliwiłoby oglądanie filmików w jakości FullHD (1080p) przez 46 - 70 godzin.Dobierz dowolny smartfonW ramach abonamentu w Play już od 35 zł miesięcznie do oferty można dobrać dowolny smartfon z szerokiej oferty. Wśród polecanych modeli jest m.in. Samsung Galaxy A02s, który posiada baterię 5000 mAh oraz trzyobiektywowy aparat. Kolejną propozycją jest natomiast OPPO A15s. Smartfon ten jest wyposażony w 64 GB pamięci wewnętrznej oraz duży ekran 6,52”, dzięki któremu można wygodnie przeglądać media społecznościowe czy oglądać filmiki na YouTube. Oba smartfony dostępne są w atrakcyjnej cenie za 1 zł na start.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze