smartfon POCO F4 GT

i

Autor: Materiały prasowe smartfon POCO F4 GT

Premiera smartfona POCO F4 GT. Rusza sprzedaż gamingowego modelu

2022-05-11 4:34

POCO, popularna wśród młodych marka technologiczna. ogłosiła dziś globalną premierę swojego najnowszego flagowego smartfonu POCO F4 GT, słuchawek POCO Buds Pro Genshin Impact Edition i smartwatcha POCO Watch. Dwa ostatnie urządzenia to pierwsze w historii marki POCO produkty AIoT, w Polsce będą dostępne w późniejszym terminie. Od 10.05.2022 od godz. 15:00 do 12.05.2022 włącznie, najnowszy gamingowy smartfon marki POCO będzie sporo tańszy – tylko przez 48 godzin promocji można go kupić w specjalnej cenie, obniżonej aż o 350 zł.

Premiera POCO F4 GT

Nowy POCO F4 GT ma imponującą wydajność. To dzięki flagowemu procesorowi Snapdragon 8 Gen 1, wyprodukowanemu w technologii 4 nm, wspieranemu przez zaawansowaną technologię chłodzenia LiquidCool 3.0. Smartfon ma płaski wyświetlacz AMOLED FHD+ o częstotliwości odświeżania 120 Hz, oraz superszybkie ładowanie HyperCharge o mocy 120 W. Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Snapdragon 8 Gen 1, pracującego z częstotliwością do 3,0 GHz, POCO F4 GT podbije serca młodych entuzjastów technologii, zwłaszcza zapalonych graczy. Ten potężny chipset zwiększa wydajność w systemie Android o 20%, a w przetwarzaniu grafiki nawet o 50%. POCO F4 GT korzysta z modułów RAM LPDDR5 o przepustowości do 6400Mbps, oraz z pamięci ROM UFS 3.1, co skraca czas ładowania aplikacji. Prawdziwym testem dla smartfona do gier jest zarządzanie ciepłem. Z tego powodu POCO F4 GT został wyposażony w najnowszą technologię chłodzenia LiquidCool 3.0. Podwójny zestaw komór parowych VC o powierzchni 4,860 mm² pozwala ograniczyć nagrzewanie urządzenia, co ważne podczas intensywnych sesji gier.

Po raz pierwszy w smartfonie marki POCO zastosowano ultra-szybkie ładowanie HyperCharge o mocy 120 W oraz wydajną baterią o pojemności 4700 mAh, co pozwala w pełni naładować urządzenie od 0 do 100 proc. w zaledwie 17 minut, a  podczas jednoczesnego grania w 27 minut. Nowy POCO F4 GT oferuje nie tylko szybki czas ładowania, ale także zapewnia optymalną żywotność baterii dzięki funkcji AdaptiveCharge. Zapobiega ona przeładowaniu akumulatora w krytycznym zakresie od 80 proc. do 100 proc. podczas pozostawienia smartfonu podłączonego do ładowania na całą noc.

Magnetyczne, automatycznie wysuwające się z obudowy przyciski działają podobnie do używanych w gamepadach klawiszy – spustów i ułatwiają sterowanie w grach. Są w stanie wytrzymać nawet 1,5 miliona naciśnięć i zostały przetestowane w ponad 100 popularnych grach mobilnych [4]. Wszystko dla zapewnienia szybkości reakcji i trwałości. Aby oferować jeszcze lepsze wrażenia w trakcie rozgrywki, smartfon wykorzystuje haptyczny silnik liniowy CyberEngine o szerokim zakresie wibracji. Dodatkowo, wysuwane przyciski - spusty mogą być również używane jako klawisze do szybkiego uruchamiania aparatu, nagrywania ekranu lub włączenia latarki.

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Zastosowany w POCO F4 GT wyświetlacz AMOLED FHD+ o przekątnej 6,67 cala, rozdzielczości 2400px × 1080px i proporcjach obrazu 20:9, korzysta z 10-bitowej palety barw TrueColor. W połączeniu z częstotliwością próbkowania dotyku 480 Hz i częstotliwością odświeżania 120 Hz zapewnia płynne działanie, a także wierne odwzorowanie kolorów przy słabym oświetleniu, zaś dzięki zastosowaniu wysokiej częstotliwości przyciemniania PWM, chroni też oczy użytkowników. Wyświetlacz POCO F4 GT pobił aż 15 rekordów wydajności w testach Display Mate i uzyskał ocenę A+.

Użytkownicy POCO F4 GT mogą skorzystać z usługi posprzedażowej premium, która oferuje jednorazową, bezpłatną naprawę lub wymianę ekranu w ciągu pierwszych 6 miesięcy (180 dni) od daty zakupu. Co więcej, nabywcy tego smartfonu mogą korzystać z usługi YouTube Premium bezpłatnie przez dwa miesiące. Oznacza to dwa miesiące oglądania bez reklam w trybie offline oraz nieprzerwany dostęp do materiałów wideo i muzyki na całej platformie YouTube.

Wyjątkowa cena na start – tylko przez 48 godzin

Od 10 maja POCO F4 GT będzie można kupić przez 48 godzin w wyjątkowej ofercie na start, w cenie obniżonej o 350 zł. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć.

  •        8 GB + 128 GB, cena detaliczna: 2999 zł, cena w promocji na start: 2649 zł,
  •        12 GB + 256 GB, cena detaliczna: 3499 zł, cena w promocji na start: 3149 zł.

Nabywcy POCO F4 GT mogą skorzystać z usługi posprzedażowej premium, która oferuje jednorazową, bezpłatną naprawę lub wymianę ekranu w ciągu pierwszych 6 miesięcy (180 dni) od daty zakupu. Dodatkowo, jego użytkownicy mogą korzystać z usługi YouTube Premium bezpłatnie przez dwa miesiące.

Sonda
Którą markę technologiczną lubisz najbardziej?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze