Tajemniczy Tinder dla nielicznych wchodzi do Polski!

2019-09-04 8:07 ŁT
Seks w pracy
Autor: Shutterstock

Wszędzie na świecie ludzie są tak bardzo zabiegani i zapracowani, że często nie mają czasu, aby ułożyć swoje życie osobiste. Nowa agencja matrymonialna dla ludzi świata biznesu pojawiła się na polskim rynku. Berkeley International to ekskluzywne, międzynarodowe biuro, które z sukcesami łączy pary ponad granicami - przekonują jej twórcy. Działa też w Londynie, Paryżu, Brukseli, Amsterdamie, Kopenhadze, Cannes, Monako, Dublinie, Luksemburgu, Mediolanie, Genewie, Melbourne i Nowym Jorku.

- Bardzo cieszymy się, że działamy na polskim rynku. Widzimy tu ogromny potencjał i możliwość pomocy wielu osobom w znalezieniu właściwego towarzysza życia. Naszym klientom gwarantujemy pełną dyskrecję, zaangażowanie i staranne dopasowanie partnerów. Berkeley International ma duże doświadczenie w budowaniu relacji międzyludzkich i ogromne sukcesy na tym polu. Tylko w ostatnim roku liczba naszych klientów na całym świecie wzrosła o 35 proc. - mówi Mairead Molloy, Global Director Berkeley International.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Facebook przestał być darmowy. Zobacz, jak za niego zapłacisz

Co wyróżnia Berkeley International spośród innych agencji i aplikacji randkowych? Podstawą jest dyskrecja. Nie ma tu zamieszczania zdjęć ani danych w internecie. Ze wszystkimi klientami i potencjalnymi kandydatami rozmowa odbywa się indywidualnie. Każdy otrzymuje profesjonalną obsługę. Celem spotkania jest zrozumienie klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań wobec potencjalnego partnera. Berkeley International daje również unikalną możliwość „randkowania” z ludźmi z wszystkich kontynentów.

- Nasi klienci to osoby zamożne, spełnione, najczęściej na wysokich stanowiskach. Osiągnęły ogromny sukces zawodowy i społeczny, ale nie chcą już dłużej być same. Mają duże wymagania w stosunku do siebie i swojego towarzysza życia i dlatego nie idą na kompromisy w wyborze partnera. Poznanie po prostu „kogokolwiek” nie jest dla nich problemem - jest nim poznanie tej „właściwej” osoby. Aplikacje randkowe czy spotkania w ciemno, aranżowane przez znajomych, nie spełniają ich oczekiwań, dlatego korzystają z usług Berkeley International - opowiada Agata Igras, Managing Director w Berkeley International Poland.

Najnowsze