Biedronka

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS

Nagrody firmowe

1500 zł dla pracowników Biedronki! Firma ogłosiła specjalną nagrodę

2022-09-22 8:53

Ponad 55 000 pracowników sieci sklepów Biedronka otrzyma do końca września Dodatkową Nagrodę Specjalną w wysokości 1500 zł brutto za zaangażowanie w osiągnięcie zakładanego wyniku za pierwsze osiem miesięcy 2022 roku. To już druga nagroda specjalna przyznawana pracownikom sieci Biedronka w tym roku.

Biedronka przyznaje nagrody pracownikom

Nagrodę otrzymają wszyscy pracownicy sieci - sklepów, centrów dystrybucyjnych oraz biur - zatrudnieni w Biedronce nie później niż 7 stycznia 2022 r. i pozostający pracownikami w dniu 30 września 2022 r.

Będzie ona przysługiwać wszystkim aktywnym zatrudnionym, którzy nie odnotowali w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. absencji dłuższej niż 90 dni, poza ścisłym kierownictwem Jeronimo Martins Polska (dodatkowo zastosowano kryterium dochodowe). JMP przeznaczy na wypłatę nagród ogółem około 110 mln zł.

Forum w Karpaczu 2022: Sławomir Grzelczak

"Rok 2022 jest kolejnym okresem pełnym wyzwań – społecznych, ekonomicznych i biznesowych. W tym wymagającym czasie solidarność, poczucie wspólnego celu i wzajemne wsparcie wydają się kluczowe, abyśmy z sukcesem podejmowali kolejne rynkowe wyzwania. Takie właśnie poczucie wspólnoty, współpraca i duch zespołu charakteryzują pracowników Biedronki od zawsze. To Wasz wysiłek, elastyczność i zaangażowanie pozwalają nam z sukcesem mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami" - napisał dyrektor generalny sieci  Luis Araujo w liście do pracowników Biedronki z okazji przyznania nagród.

Wysokość nagród najwyższa w historii

To kolejna nagroda przyznana pracownikom Biedronki przez zarząd Jeronimo Martins Polska po wypłaconej w kwietniu Nagrodzie Specjalnej E.A. Soares dos Santos za 2021 rok w wysokości 2800 zł. Kwietniową nagrodą zostali objęci pracownicy sieci Biedronka zarówno w sklepach, jak i w centrach dystrybucyjnych i biurach, pracujący na stanowiskach niemenedżerskich.

Tegoroczna wartość zasilenia była najwyższa w historii sieci Biedronka. Ponadto Biedronka aktywnie prowadzi regularne przeglądy wynagrodzeń, by zapewnić członkom jej zespołu bezpieczeństwo finansowe oraz stabilność zatrudnienia.

Podwyżki dla pracowników sieci Biedronka

Od 1 stycznia 2022 roku ponad 60 tys. pracowników sklepów i centrów dystrybucyjnych największej sieci handlowej w Polsce otrzymało podwyżki. Łącznie z przeglądem wynagrodzeń i podwyżką pensji pracowników centrali, biur regionów oraz centrum usług wspólnych sieć przeznaczyła na nie w skali roku ponad 160 mln zł.

Źródło: informacja prasowa sieci Biedronka

Sonda
Czy posiadasz Kartę Moja Biedronka?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze