Wichura samochód

i

Autor: Shutterstock

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o Smart Casco

2020-10-07 18:10

Nie chcesz kupować tradycyjnego AC? Poznaj Smart Casco i wszystkie zalety płynące z posiadania polisy, która pomoże ci w przypadku pojawienia się trzech typów szkód, na których pojawienie się nie masz wpływu.

1. Będzie chronić w przypadku niszczycielskiej działalności żywiołów

To znaczy, że LINK4 weźmie odpowiedzialności, gdy twoje auto zniszczy powódź lub grad, ale też wówczas, gdy szybę wybije konar lub powalane przez silny wiatr drzewo.

2. Zadziała, gdy - w konsekwencji m. in. podpalenia - twój samochód będzie się nadawał na złom

Ale nie tylko, gdy samochód spłonie. Ubezpieczenie od szkody całkowitej przyda się też wtedy, gdy pojazd trzeba będzie zezłomować po zderzeniu zwierzęciem, innymi pojazdami oraz ludźmi, a także gdy zostanie zniszczony w wyniku działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu.

3. Przyda się na wypadek kradzieży pojazdu

Tego nikomu nie trzeba wyjaśniać. Nie życzymy nikomu, by rano okazało się, że jego auta nie ma tam gdzie zostało pozostawione, ale – jak wiadomo – takie przypadki się również zdarzają. Wtedy zadziała Smart Casco.

4. Możesz łączyć opcje

LINK4 daje aż pięć opcji wyboru. Możesz kupić pakiety żywioły i kradzież osobno, ale też razem. W zestawie podwójnym jest też możliwość kupienia ubezpieczenia od kradzieży i szkody całkowitej. Piąta opcja to wszystkie trzy elementy Smart Casco w jednym.

5. Ile to kosztuje?

Najtańsza opcja to 49 złotych, najdroższa 414 złotych za rok. Cena polisy zależy od wybranego zestawu oraz wartości samochodu. W Smart Casco ubezpieczyć można auta nie droższe niż 40 tysięcy złotych.

Zarówno Smart Casco, jak i wszystkie inne ubezpieczenia w LINK4 można kupić bez wychodzenia z domu pod numerem 22 444 44 44 oraz na stronie www.link.pl, gdzie znajdują się też ogólne warunki ubezpieczenia.

Dodatkowo, wszyscy uczestnicy programu Orlen Vitay kupując ubezpieczenie komunikacyjne, ale też turystyczne i mieszkaniowe, w LINK4 mogą wzbogacić swoje konto punktowe. Każda złotówka wydana na polisę w LINK4 to aż 5 punktów, które można następnie wymienić na narody z katalogu Klubu Vitay.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze