szczepienia w Wielkiej Brytanii i Niemczech

i

Autor: AP szczepienia w Wielkiej Brytanii i Niemczech

50 tys. złotych i hulajnogi do zgarnięcia. Wystarczy się zaszczepić! Loteria szczepionkowa

2021-09-15 7:48

Loteria szczepionkowa. W środę, w ramach dziesiątego tygodniowego losowania nagród w loterii szczepionkowej, do wygrania jest pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych dla osób zarejestrowanych od 6 do 12 września br. Takie same nagrody będzie można wygrać w dwóch kolejnych tygodniowych losowaniach.

Loteria Szczepionkowa. Losowanie 15.09

Dziesiąte z dwunastu tygodniowych losowań odbędzie się w środę, 15 września i dotyczyć będzie osób zarejestrowanych od 6 do 12 września br. w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania będzie pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Takie same nagrody będzie można wygrać w dwóch kolejnych tygodniowych losowaniach. Ostatnie tygodniowe losowanie zaplanowane jest na 6 października br. Ponadto, przydzielane są także nagrody natychmiastowe; przez cały czas trwania loterii każda co 500. osoba biorąca w niej udział może wygrać 200 zł (39 000 x 200 zł). Z kolei co 2000. grający może wygrać 500 zł (13 000 x 500 zł). Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona, wynosi 52 tys. sztuk.

SPRAWDŹ: Narodowy Spis Powszechny na finiszu. Uważaj - ogromne kary za odmowę udziału

KARPACZ 2021: Radosław Sierpiński - Jak wziąć udział w badaniach klinicznych? Wyjaśnia Agencja Badań Medycznych

Kiedy finałowe losowanie Loterii Szczepionkowej?

4 sierpnia br. odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej - rozlosowano dwa samochody toyota corolla oraz dwie nagrody po 100 tys. zł. Kolejne, drugie miesięczne losowanie odbyło się 8 września, a trzecie zaplanowano na 6 października br. W ramach tych losowań co miesiąc można wygrać 2 x 100 000 zł (pula – 600 000 zł) oraz dwa samochody toyota corolla (łącznie sześć sztuk). Losowanie finałowe odbędzie się 6 października br., do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii szczepionkowej?

Nagrody bez podatku

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł oraz 1 mln zł). Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989. Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r. Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy; to spółka, w której wszystkie udziały ma Skarb Państwa

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze