Sklep Biedronka / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: mat. pras. Sklep Biedronka / zdjęcie ilustracyjne

Biedronka – NOWE promocje od 28.01. Ryba za 2,50 zł, kaczka za 7 zł i WIELKIE hity prosto z Włoch! [GALERIA]

2021-01-28 6:33

Kolejna promocja rusza w Biedronce. Od czwartku w ramach akcji Czas na Włochy możemy kupić wiele autentycznych specjałów rodem z Italii. Biedronka jak zawsze promuje różne rodzaje mięsa i ryb. Taniej możemy kupić owoce i mleko. W tym tygodniu mamy więcej czasu na zakupy, bowiem w niedzielę 31.01. sklepy są otwarte.

Od czwartku w Biedronce królują autentyczne włoskie smaki. Wybór jest ogromny. Pizze, makarony, sosy, sery, wędliny i słodycze w atrakcyjnych cenach. W promocji jest mozzarella Galbani za 2,49 zł przy kupnie 2 sztuk i włoskie blaty do pizzy za 2,99 zł. A tylko w czwartek 28.01., jeśli kupimy 4 produkty Gusto Bello, następny dostaniemy za darmo. Mamy też tanie mięso, świeżą kaczkę patroszoną w cenie 6,99 zł/kg czy szynkę wieprzową za 8,49 zł /kg z kartą Moja Biedronka. Również z kartą świeży filet z piersi kurczaka Mega Paka kupimy w tej samej cenie, ale tylko w dn. 29 -31.01. Też tylko w tych dniach wszystkie parówki, drugie opakowanie jest 70 proc. tańsze.

MEGA promocje w Lidlu. REWELACYJNY stanik sportowy, który utrzyma każdy biust i kosztuje grosze

W promocji mamy też pomarańcze deserowe i gruszki – 1 kg za 2,99 zł. Warto też kupić filet z mintaja, 100 g ryby kosztuje 2,49 zł. Do końca tygodnia jeszcze możemy kupić taniej łososia wędzonego, drugie opakowanie jest tańsze o 50 proc. Biedronka nie zapomniała też o maśle - osełkę Mleczna Dolina 300 g kupimy za 4,99 zł, jeśli kupimy dwa opakowania. W dobrej cenie jest też mleko UHT 3,2 proc.- 1 l za 1,69 zł, ale musimy kupić 12 opakowań.

Zobacz w galerii co można kupić w Biedronce

Express Biedrzyckiej - Michał Dworczyk: Do końca roku będziemy mieli 85 mln dawek szczepionki

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze