Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK SZALONE promocje w Biedronce! Lody i mięso za 1 zł, kiełbasa i piwo ZA DARMO

Biedronka zamyka wszystkie sklepy! Kiedy nie zrobisz zakupów?

2021-08-13 12:29

Wszystkie placówki Biedronki w Polsce zostaną zamknięte. Taką niespodziewaną decyzję podjął właściciel portugalskiej sieci dyskontów - Jeronimo Martins Polska. Zamknięcie Biedronki dotyczy handlu w niedzielę. Jeszcze niedawno popularna sieciówka chwaliła się tym, że zgodnie z prawem otwiera część swoich sklepów w niedziele z zakazem handlu. To skąd taka zmiana?

Wszystkie Biedronki zamknięte w niedzielę 15.08

Sklepy Biedronki mogą być czynne w każdą niedzielę - bez względu na przepisy o zakazie handlu, dzięki umowie z Pocztą Polską. Może możliwe za sprawą rozwiązania, zgodnie z którym popularne dyskonty stały się... placówkami pocztowymi. Możliwość odbioru paczek oznacza, że cały sklep z asortymentem może być otwarty nawet w niedzielę niehandlową. "Odbiór w punkcie" to jedna z usług świadczonych przez Pocztę Polską. To sieć punktów odbiorów paczek w sieciach partnerskich. Obecnie ok. 400 z ok. 3200 Biedronek korzysta z tej możliwości i oferuje swoim klientom możliwość zrobienia zakupów w każdą niedzielę. Jednak w najbliższą niedzielę 15.08, wszystkie sklepy sieci będą zamknięte.

ZOBACZ: Weekendowe promocje w Lidlu. Kiełbasa za grosze, sery, owoce i piwo za darmo

Tańczące z promocjami (12.08)

A to wszystko za sprawą święta, które przypada na niedzielę 15 sierpnia. Tego dnia w kalendarzu wypada Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jak również święto Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej, nazywane dniem Wojska Polskiego. To ustawowo dzień wolny od pracy. Z tego powodu przedstawiciele Jeronimo Martins Polska podjęli decyzję o tym, aby 15.08 przyznać dzień wolny wszystkim swoim pracownikom i tym samym zamknąć wszystkie placówki Biedronki.

Sonda
Czy korzystasz ze sklepów, które otwarte są w niedzielę z zakazem handlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze