Ciężka praca i szukanie nowych rozwiązań to klucz do kariery ministra – Małgorzata Jarosińska-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

i

Autor: YouTube/Akademia Zarządzania i Rozwoju

Ciężka praca i szukanie nowych rozwiązań to klucz do kariery ministra – Małgorzata Jarosińska-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

2020-11-17 23:58

Według Małgorzaty Jarosińskiej-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, kluczem do sukcesu w karierze ministra jest konsekwentne działanie i ciężka praca, a także otwartość i szerokie myślenie, które znacznie ułatwia rozwój. – To bardzo ważne, żeby nie zamykać się w jednym znajomym temacie, tylko szukać ciągle nowych rozwiązań. Dzisiaj musimy mieć bardzo otwarte i elastyczne umysły do tego, żeby podążać za tymi trendami rozwojowymi – podkreśla w wypowiedzi dla platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl).

– Myślę, że gdybym się ukierunkowała tylko i wyłącznie na jeden obszar, nie byłabym dzisiaj w tym miejscu, w którym jestem, bo te wszystkie ścieżki, te wszystkie szczeble kariery, pomogły mi się rozwinąć – mówi Jarosińska-Jedynak, która funduszami unijnymi zajmuje się od samego początku ich istnienia, jeszcze w ramach funduszy przedakcesyjnych. Jak zaznacza, przejście wszystkich szczebli kariery jest znacznym ułatwieniem w jej obecnej pracy. – Minister nie pracuje 8 godzin, pracuje 24 godziny na dobę – opisuje swoje doświadczenia w zakresie kierowania resortem. W nagraniu dla AZiR zdradza również, jakie cechy powinien mieć przyszły minister oraz jak wygląda praca w ministerstwie: 

Akademia Zarządzania i Rozwoju to innowacyjna platforma dostępna pod adresem azir.edu.pl łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Akademia Zarządzania i Rozwoju

i

Autor: Materiały Prasowe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze