Kaufland

i

Autor: wikimedia.org Kaufland

Click & Collect. Szybkie zakupy w Kauflandzie

2020-11-09 12:46

Click & Collect w kolejnych sklepach Kaufland. Już w tym tygodniu mieszkańcy kolejnych miast będą mogli korzystać z usługi Kaufland Click & Collect. Wprowadzona w maju usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co przyczyniło się do rozszerzenia jej na kolejne 56 sklepów w całej Polsce.

Zarezerwuj w domu, odbierz w sklepieDzięki usłudze Kaufland Click & Collect klienci mogą w dowolnej chwili wybrać potrzebne produkty z asortymentu sklepu Kaufland i w dogodnym przedziale czasowym odebrać je w wybranym sklepie. Zdalnej rezerwacji produktów można dokonywać nawet z 3-dniowym wyprzedzeniem.

- Usługa ta to odpowiedź na oczekiwania tych klientów, którzy w obecnej sytuacji chcą ograniczyć przebywanie w przestrzeniach publicznych. Do odbioru i opłacenia zamówienia przygotowana jest dedykowana, osobna kasa, a wdrożony niedawno system Scan & Pay dodatkowo przyspiesza dokonywanie płatności za zamówione i skompletowane artykuły – dodaje sieć.

Wybieraj spośród 3000 produktów

Internetowy katalog składa się z ponad 3000 produktów żywnościowych, artykułów higienicznych czy kosmetyków. By skorzystać z usługi, wystarczy ściągnąć aplikację dostępną zarówno dla systemów z Androidem, jak i iOS. Logowanie odbywa się poprzez dowolne konto Facebook, Google lub Twitter, a także po stworzeniu konta za pomocą maila.

Przeczytaj też: Kaufland - wielkie promocje! Tuszka z gęsi za 1 zł, banany za 2 zł! [GALERIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze