Dom Ewy Chodakowskiej

i

Autor: Niemieci/Akpa Domy gwiazd. Tak mieszka Chodakowska! Aż trudno uwierzyć

Domy gwiazd. Tak mieszka Chodakowska! Dosłownie aż zapiera dech w piersi!

2021-05-16 4:30

Popularna trenerka i celebrytka Ewa Chodakowska mieszka wraz ze swoim mężem Lefterisem Kavoukisem w luksusowym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Gwiazd bardzo chętnie chwali się wnętrzami mieszkania i często publikuje, w serwisie Instagram, zdjęcia i filmy z jego wnętrz. Trzeba przyznać, że Chodakowska urządziła swoje przepastne gniazdko z wielkim gustem, widać, że lubi otaczać się luksusem, który widoczny jest tam na każdym kroku. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z jej mieszkania w kolejnym artykule z serii Domy Gwiazd.

Kariera Ewy Chodakowskiej

Ewa pochodzi z Sanoka, po ukończeniu liceum zdecydowała się wyjechać z kraju, żeby podjąć naukę w Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens. Została absolwentką obu szkół. To właśnie podczas pobytu w Gracji poznała swojego późniejszego męża, Lefterisa Kavoukisa, który był trenerem personalnym i zaraził ją pasją do treningu. Po powrocie do kraju Chodakowska zaczęła prowadzić blogi fitness w telewizjach śniadaniowych. Pojawiała się między innymi w "Pytaniu Na Śniadanie", czy "Dzień Dobry TVN".

Od tego momentu jej kariera wystrzeliła i do dziś uchodzi za "polską królową fitness". Dotychczas wydał 18 DVD ze swoimi autorskimi programami treningowymi. W stacji telewizyjnej Kuchnia+ miała swój własny program pod tytułem "Be Active. Ewa Chodakowska". W 2019 roku była jednym z jurorów w show Telewizji publicznej "Dance, Dance, Dance". Jest również współautorką, baź autorką 9 książek o tematyce fitness i zdrowego odżywiania. Te sukcesy sprawiły, że stała się bardzo popularna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi niemal 2 miliony użytkowników. 

Domy Gwiazd. Jak mieszka Ewa Chodakowska?

Szybko rozwijająca się kariera Chodakowskiej spowodowała, że zaczęła zarabiać olbrzymie pieniądze i szybko stała się jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet w polskim show-biznesie. Dzięki temu wraz z mężem mogła pozwolić sobie na zakupu przepastnego, bo 350 metrowego, apartamentu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest udekorowane bardzo luksusowo, w nowoczesnym stylu. 

Ewa Chodakowska nie stronie od dzielenia się relacjami, z wnętrz swojego domu, z fanami, którzy śledzą ja w mediach społecznościowych. W serwisie Instagram często pojawiają się zdjęcia i nagrania z apartamentu. Zresztą oceńcie sami. Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z domu Chodakowskiej.  

Super Raport 14.05 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM) Sedno Sprawy: Piotr Zgorzelski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze