Domy gwiazd: Tak mieszka Edyta i Cezary Pazura. Dom urządzony ze smakiem

i

Autor: Instagram Domy gwiazd: Tak mieszka Edyta i Cezary Pazura. Dom urządzony ze smakiem

Domy gwiazd: Tak mieszka Edyta i Cezary Pazura. Dom urządzony ze smakiem

2021-06-05 12:56

Edyta i Cezary Pazura oprócz swoich karier blogerki (Edyta prowadzi swój autorski blog "Maybebaby.com") i aktora, od dłuższego czasu rozwijają się także w mediach społecznościowych. Cezary prowadzi na YouTube swój autorski kanał, który w szybkim tempie zyskuje na popularności, ma już niemal 800 tysięcy subskrybentów. Kanał Edyty opiera się na poradach dla mam. Para posiada także piękny dom w Warszawie, który pokażemy Wam w kolejnym artykule z serii "Domy gwiazd". Galerię zdjęć znajdziecie poniżej.

Związek Edyty i Czarka

Para poznała się jeszcze w 2007 roku, Cezary Pazura był wtedy w separacji z żoną i cierpiał na poważną depresję, z kolei 19-letnia Edyta zatrudniła się właśnie w WARS-ie w PKP i tam spotkała swojego przyszłego męża. Dużo starszy mężczyzna zwrócił uwagę na dziewczynę i usilnie starał się o numer telefonu do niej. Ta początkowo nie była zainteresowana, jednak po pewnym czasie zdecydowała się na kontynuowanie znajomości. Czarek zabiegał o jej względy przez pół roku, po czym postanowił się oświadczyć. Zderzenie młodej studentki z rzeczywistością życia we fleszach aparatów nie było łatwe. Po kilku miesiącach Edyta chciała odejść, jednak miłość zwyciężyła i po krótkim kryzysie postanowiła zawalczyć o związek. Edyta i Cezary Pazura pobrali się w 2009 roku. Jeszcze przed jego zakończeniem na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Amelia, w 2012 urodził się Antoni, a w 2018 córka Rita. 

Domy Gwiazd: Tak mieszka Edyta i Cezary Pazura

Edyta Pazura jest znana z zamiłowania do aranżacji wnętrz i trzeba przyznać, że jej dom jest tego najlepszym przykładem. Wnętrza domu to umiejętne połączenie styli. W jednej części mieszkania panuje eklektyczność i glamour, by w innym ustąpić miejsca swojskiemu klimatowi rodem z Polskiej wsi. Pomimo, wydawałoby się, kłócących się ze sobą elementów, wszystko tutaj pasuje i sprawia przytulne, ale także reprezentatywne wrażenie. Zresztą zobaczcie sami. Wnętrza domu Edyty i Czarka znajdują się w galerii poniżej. 

Sonda
Czy jesteś fanem Cezarego Pazury?
Express Biedrzyckiej - Łukasz Schreiber: Będziemy rozmawiać o zmianie ordynacji wyborczej

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze