PEPCO sklep handel promocje

i

Autor: PEPCO/materiały prasowe Mega promocje w Pepco na wakacje 2022

Dzień Dziecka 2022. Mega promocje w Pepco. Śliczne markowe zabawki za nieduże pieniądze [GALERIA]

2022-05-28 5:53

Dzień Dziecka już za kilka dni. Zostało nam mało czasu na zakupy prezentów, które chcemy ofiarować naszym kochanym pociechom. Warto w tym celu udać się do Pepco. Znajdziemy tam mnóstwo zabawek dla dzieci w różnym wieku. Wybór jest duży, a ceny jak to zwykle w promocji w sklepach sieci są bardzo atrakcyjne. Prezentujemy najlepsze promocje na Dzień Dziecka.

Dzień Dziecka 2022. Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka chcemy obdarować najmłodszych upominkami, które sprawią im ogromną radość. Dzieci przecież uwielbiają dostawać prezenty. W Pepco mamy dobre promocje na zabawki. Wybór jest bardzo duży. Dziewczynkom radość sprawi Lalka Barbie, z basenem ze zjeżdżalnią, dla dzieci od lat 3. Kupimy ją za 70 zł. Lalka w motorówce unoszącej się na wodzie kosztuje 60 zł. Uzupełnieniem kolekcji lalek w Pepco jest lalka bobas, która pije i korzysta z nocnika. W zestawie mamy butelkę, śliniaczek i nocnik. Ta śliczna zabawka jest w cenie 40 zł. Dzieci kochają świnkę Pepę, dlatego wielką radość sprawi im pluszowa Pepa lub jej młodszy braciszek George w wakacyjnych ubrankach. Duża przytulankę (50 cm) kupimy za 50 zł.

Za 50 zł kupimy wspaniały zestaw Hot Wheels, do wyboru; City Rajdowa Myjnia lub Monster Truck Kaskaderskie Lądowanie, w zestawie pojazd, dla dzieci powyżej 4 lat. Młodsze dzieci chętnie pobawią się autobusem, z dźwiękiem i światłami, z napędem frykcyjnym, dł.45 cm, baterie w zestawie. Autobus kosztuje 60 zł.

Hity promocji w Pepco na Dzień Dziecka

Hitem zabawkowej promocji w Pepco jest namiot do zabawy , który sam się rozkłada o wymiarach 75x75x90 cm, z nadrukiem Psi Patrol lub Świnka Pepa. Cena namiotu – 50 zł. Dzieciom przyda się zabawka do puszczania baniek, Psi Patrol lub Świnka Pepa, z płynem 118 ml w zestawie w w cenie 40 zł. W Pepco możemy też tanio kupić hulajnogę, 3 kołową, z regulacją wysokości kierownicy, piankowymi rączkami, maksymalne obciążenie do 50 kg. Cena pojazdu – 80 zł. Dobrym prezentem jest też chodzący dinozaur, wydający dźwięki i poruszający głową i ogonem. Wymiary :30,5 x 17,5 cm, baterie w zestawie. Ta super zabawka kosztuje tylko 40 zł.

Tańczące z Promocjami 26.04.22
Sonda
Co dajesz w prezencie na Dzień Dziecka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany