19-latek znęcał się psychicznie nad babcią? Wobec mieszkańca gm. Ostrów zastosowano policyjny dozór

i

Autor: sabinevanerp/Pixabay.com Znęcał się psychicznie nad babcią?

Godziny dla seniorów zniesione! Znamy datę

2021-01-28 13:23

- Zwrócili się do nas przedsiębiorcy w sprawie zniesienia godzin dla seniorów i przychylimy się do tego apelu - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej Adam Niedzielski. Minister zdrowia podał, że od pierwszego lutego przestaną one obowiązywać.

- Ponieważ otwieramy cały handel, otwieramy go z taką intencją, że jest tam zachowany reżim sanitarny, mamy wymóg zachowania dystansu, wymóg noszenia maseczek, to również tutaj przychylimy się do tego apelu" - powiedział Niedzielski. Jak do tej pory informował gov.pl: "Jeśli nie możesz zostać w domu, korzystaj z godzin dla seniorów i idź do sklepu w godzinach 10:00 - 12:00. Przede wszystkim jednak – zasłaniaj nos i usta".

- Godziny dla seniora zostają zniesione od 1 lutego - oświadczył Niedzielski.

To koniec lockdownu, bo Polacy sami go znieśli. Rząd już w Polsce nie rządzi. Komentarz Adama Federa [WIDEO].

- Wydaje się, że też tak, jak postępują szczepienia w grupie seniorów będziemy mieli coraz bezpieczniejszą sytuację. I mamy realne argumenty, żeby iść w tym kierunku - dodał minister zdrowia i zaznaczył, że sytuacja w Polsce wydaje się w tej chwili ustabilizowana, ale "należy zwrócić uwagę na dwa ryzyka - sytuację międzynarodową oraz nowe mutacje koronawirusa". - Właśnie te dwa ryzyka, to są te elementy, których nie możemy teraz nie uwzględnić przy podejmowaniu decyzji - powiedział Adam Niedzielski.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze