Pieniądze to nie wszystko, gość - Paweł Gruza, prezes PKO

i

Autor: Marek Zieliński / Super Express Pieniądze to nie wszystko, gość - Paweł Gruza, prezes PKO

Program "Super Biznesu"

Pieniądze To Nie Wszystko: Ile zapłacimy za kredyty? Prezes PKO o wysokości rat

2022-09-01 12:24

Zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu" Hubert Biskupski zaprasza na kolejny odcinek programu „Pieniądze to nie wszystko”. Gościem jest Paweł Gruza, prezes PKO BP. Rozmawiamy m.in. o sytuacji gospodarczej Polski, inflacji oraz wysokości rat kredytów.

"Super Biznes" zaprasza na kolejną ważną rozmowę zastępcy redaktora naczelnego "Super Expressu" Huberta Biskupskiego w cyklu "Pieniądze to nie wszystko". Gościem "Super Biznesu" jest Paweł Gruza, prezes PKO BP.

"Pieniądze to nie wszystko": Oglądaj nowy odcinek

Program "Pieniądze to nie wszystko" na żywo do oglądania na YouTube SE.pl i Facebooku "Super Biznesu".

W trakcie programu rozmawiamy o bieżących wyzwaniach gospodarczych Polski, inflacji oraz sytuacji kredytobiorców, w tym o wysokości rat kredytów.

Paweł Gruza objął stanowisko prezesa w sierpniu. To prawnik i urzędnik państwowy. Pracował m.in. w Ministerstwie Skarbu Państw i Ministerstwie Finansów. Wcześniej zajmował się doradztwem podatkowym m.in. dla Instytutu Studiów Podatkowych (1997–98), Arthur Andersen (2000–2002) oraz Ernst & Young (2002–2007). Był także członkiem zarządu MMR Consulting sp. z o.o i partnerem GWW Tax. W 2018 r. powołano go na stanowisko wiceprezesa KGHM.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany