Kubełki KFC za ZŁOTÓWKĘ! Gigantyczna kolejka do restauracji [ZDJĘCIA]

2019-09-12 15:10 BSW
KFC
Autor: materiały prasowe

Restauracja KFC ponownie postanowiła zrobić prezent dla swoich klientów i zorganizować super promocję. Z okazji otwarcia nowej restauracji sieć zaoferowała swoje legendarne kubełki z kurczakami za symboliczną złotówkę. Nic dziwnego, że do restauracji ustawiła się pokaźna kolejka.

12 września w Kielcach popularna sieć restauracji KFC otworzyła nowy lokal z Drive Thru na osiedlu Ślichowice przy alei Szajnowicza Iwanowa 21c obok Marketu PSB Mrówka oraz stacji paliw BP. Z tej okazji zaoferowano kubełki pełne soczystych Hot Wings dla 100 pierwszych osób za symboliczną złotówkę. Klienci otrzymali też kawałek powitalnego tortu, a dzieci KFC obdarowało balonami.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Wielka promocja Rossmann! -55 proc. na produkty w sklepach [ZASADY PROMOCJI]

- O godzinie 9 było tu już sporo ludzi. Spokojnie stali w kolejce, która rosła z godziny na godzinę. Punktualnie w południe, kiedy otworzyliśmy restaurację, były tu już setki osób. Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania. Bardzo nas cieszy, że ludzie lubią nasze menu. Przygotowaliśmy górę jedzenia. Skrzydełka smażymy na bieżąco. W pogotowiu są także sąsiednie restauracje naszej sieci, na wypadek, gdyby trzeba było nas wesprzeć – mówi, cytowana przez portal „Echo dnia”, Anna Zięba, kierowniczka nowej restauracji na osiedlu Ślichowice.

Dla tych, którzy nie zdążyli na otwarcie jest wciąż nagroda pocieszenia. Nowa restauracja KFC oferuje bowiem promocyjne ceny na wiele innych produktów. Akcja potrwa do niedzieli 15 września.

KFC Kielce
Autor: Facebook/Screenshot
Najnowsze