ubezpieczenie samochodu, polisa

i

Autor: Shutterstock ubezpieczenie samochodu, polisa

Kupiłeś samochód w tym roku? Przeczytaj!

2020-10-05 12:42

Przez dwa tygodnie wszyscy, którzy kupili samochód w 2020 roku mogą skorzystać z wyjątkowej oferty LINK4. Od 5 do 17 października mogą do swojego OC i OC/AC dokupić podstawowy wariant Assistance w wyjątkowo niskiej cenie. Do OC można dobrać go za 65 złotych, a do pakietu OC/AC za 45 złotych.

Specjalna oferta LINK4 dotyczy samochodów zarówno nowych, jak i tych kupionych z drugiej ręki. By to zrobić, należy zadzwonić do LINK4 pod numer 22 444 44 44. Uwaga. Zniżka nie naliczy się, gdy kupicie Assistance przez stronę internetową.

Assistance w LINK4 to szeroki zakres wsparcia, który w standardzie zawiera pomocą techniczną w przypadku awarii, kolizji, uszkodzenia oraz kradzieży auta, ale też na wypadek aktów wandalizmu. Przewiduje też naprawę samochodu na miejscu zdarzenia oraz holowanie auta do 200 km. Wśród praktycznych korzyści z Assistance jest też wymiana koła, uruchomienie samochodu w przypadku rozładowanego akumulatora. Ubezpieczyciel pomyślał także o całej serii niemiłych niespodzianek związanych z paliwem. W tym dostarczenie paliwa, pomoc w przypadku jego zamarznięcia lub zalania baku niewłaściwym rodzajem paliwa. Jest także pomoc z otwarciem samochodu w przypadku utraty, zniszczenia lub zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie.

W przypadku awarii auta LINK4 pokryje też koszt parkowania do 2 dni oraz koszty transportu kierowcy i pasażerów do celu podróży lub miejsca zamieszkania, jeśli odległość ta przekracza 20 km, lub pokrycie kosztów noclegu w hotelu, gdy do domu jest ponad 20 kilometrów. Niezwykle cenną opcją jest też samochód zastępczy. Gdy dojedzie do wypadku lub kradzieży auta LINK4 samochód zastępczy zapewni aż na cztery dni. Także za granicą, bo w standardzie pomoc Assistance dostępna jest w aż 39 europejskich krajach.

Link4 assistance

i

Autor: Materiały promocyjne
Najnowsze