Łącznie 110 tys. zł do wygrania w programie Szkoła Pionierów PFR. Zgłoszenia tylko do końca czerwca. zdjęcie otwierające

i

Autor: Materiały prasowe

Łącznie 110 tys. zł do wygrania w programie Szkoła Pionierów PFR. Zgłoszenia tylko do końca czerwca.

2022-06-30 0:02

Do 30 czerwca młodzi przedsiębiorcy technologiczni mogą zgłaszać się do programu Szkoła Pionierów PFR. Na 50 szczęśliwców czekają m.in.: warsztaty z ekspertami, misja międzynarodowa i szansa na pozyskanie inwestora dla swojego innowacyjnego pomysłu. Najciekawsze rozwiązania otrzymają nagrody finansowe – łącznie do zdobycia 110 tys. zł.

Polski Fundusz Rozwoju i Allegro szukają osób i zespołów, które chciałyby stworzyć własny projekt technologiczny w obszarze Health Tech, Climate Tech lub w tzw. kategorii ogólnej. Zgłoszenia do Szkoły Pionierów PFR trwają do 30 czerwca do godziny 23:59. Dla wielu to szansa na przekucie swojego pomysłu w start-up, bo udział w programie pozwala nawiązać szereg kontaktów biznesowych i zwiększa szanse na pozyskanie finansowania.

Do tej pory w programie wzięło udział już 200 osób. Co czwarty uczestnik nadal rozwija swoje startupy i pozyskuje finansowania z rynku – ich projekty zdobyły na rozwój już łącznie ponad 130 mln zł! W ciągu 4 lat od rozpoczęcia programu trzech uczestników trafiło na listę 30 under 30 publikowaną przez Forbes Polska.

Łącznie 110 tys. zł do wygrania w programie Szkoła Pionierów PFR. Zgłoszenia tylko do końca czerwca. 2

i

Autor: Materiały prasowe

Kto może się zgłosić?

Po raz pierwszy do programu mogą zgłaszać się osoby indywidualne albo 2-3 osobowe zespoły. Osoby indywidualne nie muszą mieć pomysłu na biznes, bo wypracują go podczas 2-tygodniowych warsztatów z ekspertami. Zespoły, które zdecydują się aplikować do programu powinny mieć już zarys pomysłu. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim, więc mogą zgłaszać się też osoby z zagranicy.  

Łącznie 110 tys. zł do wygrania w programie Szkoła Pionierów PFR. Zgłoszenia tylko do końca czerwca. 3

i

Autor: Materiały prasowe

Międzynarodowe doświadczenie

Ważnym punktem Szkoły Pionierów PFR jest misja międzynarodowa, czyli kilkudniowy wyjazd uczestników do jednej z europejskich stolic, aby tam pozyskiwać nową wiedzę i potencjalnych inwestorów. Nad całym programem wyjazdu czuwają organizatorzy, którzy pokrywają także koszty misji.

Uczestnicy poprzedniej edycji wyjechali do Paryża, gdzie m.in.: wzięli udział w Polish Tech Night w polskiej ambasadzie w Paryżu, uczestniczyli w największej we Francji konferencji technologicznej Viva Tech oraz zdobywali nowe umiejętności podczas warsztatów w Inkubatorze HEC Paris – jednym z najlepszych inkubatorów przedsiębiorczości w Europie.

Łącznie 110 tys. zł do wygrania w programie Szkoła Pionierów PFR. Zgłoszenia tylko do końca czerwca. 4

i

Autor: Materiały prasowe

Chcąc skorzystać z niemal bezpłatnych możliwości, jakie daje Szkoła Pionierów PFR wystarczy do 30 czerwca wysłać swoje zgłoszenie, które dostępne jest na stronie www.szkolapionierow.pl

Najnowsze