Lidl będzie rozdawał piwa! Zobacz, co trzeba zrobić

2020-09-18 5:24
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Lidl będzie rozdawał piwo? Lato powoli się kończy, a wraz z nim sezon na grillowanie. Pamiętajmy jednak, że jesień to idealny czas na ogniska i romantyczne wieczory przy kominku. W takim klimacie idealnie smakuje schłodzone piwo. Tuż przed weekendem, w piątek 18 września, Lidl przygotował dla klientów wyjątkową promocję, kupując 8 butelek złocistego trunku, klienci zapłacą jedynie za 4.

Piwna promocja dostępna wyłącznie dla użytkowników aplikacji Lidl Plus. Aktywując kupon w aplikacji, każdy klient będzie mógł wybierać spośród wszystkich piw butelkowych i kupić 8 piw w cenie 4. Co ważne promocją zostanie objęty cały asortyment piw w butelce m.in. bezalkoholowe, niskoprocentowe, z koncernów. Akcja dostępna jest tylko i wyłącznie w piątek, 18 września.

Zobacz także: Senat za poprawkami do tarczy "turystycznej". Tego DOMAGALI SIĘ przedsiębiorcy

Promocja „8 piw w cenie 4” jest udostępniona wszystkim użytkownikom aplikacji Lidlu Plus. Aby wziąć udział w akcji, należy aktywować kupon w swoim smartfonie i zeskanować Lidl Plus przy kasie w dowolnym sklepie sieci Lidl Polska.

Sprawdź również: Wielka wyprzedaż w Lidlu. Majtki za 1,70 zł za parę. 80-proc. RABATY!

 

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze