Lidl MEGA promocje. Karkówka tańsza o połowę, wielkie rabaty na owoce i warzywa, cukier za 1,50 zł, parówki, żółty ser, soki za DARMO! [GALERIA]

2021-05-11 4:07
LIDL
Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Już od wczoraj, 10.05. trwa najnowsza promocja w Lidlu. I jak zawsze dużo produktów spożywczych w sklepach sieci kupimy dużo taniej. Mięsa, wędliny, świeże ogórki i pomidory kuszą niskimi cenami. To nie wszystkie okazje. Pod pewnymi warunkami niektóre artykuły dostaniemy za darmo. Taka promocja dotyczy serów żółtych w plastrach, parówek czy napojów roślinnych. Warto zaopatrzyć się w aplikację Lidl Plus, bo dzięki niej możemy sporo zaoszczędzić na zakupach

Lidl nie zawodzi swoich klientów i w najnowszej promocji oferuje wiele atrakcji cenowych. Tańsze nawet o połowę jest mięso czy wędliny. Warto skusić się na świeże ogórki i pomidory malinowe czy owoce. A miłośnicy wschodniej kuchni mogą zaszaleć z zakupami, trwa bowiem tydzień azjatycki. Sosy, pasty, sajgonki, pierożki, zupy, makarony czy produkty do sushi. Wybór jest imponujący.

Karkówka za połowę ceny, parówki za darmo

Pyszną karkówkę wieprzową kupimy za 9,49 zł/kg. Połowę regularnej ceny zapłacimy z aplikacją Lidl Plus. Również, wykorzystując aplikację, mamy okazję za darmo dostać parówki. Promocja objęte są wszystkie parówki Pikok, wystarczy kupić jedno opakowanie, aby drugie tańsze było gratis. Duża gratka czeka na fanów drobiu. Kaczka polska tuszka, z chowu bez antybiotyków i stosowania GMO, jest w cenie 7,49 zł/kg.

REWELACYJNA promocja w Rossmanie. Tusz do rzęs działający cuda to absolutny HIT. Kupisz go za połowę ceny!

Tańsze jest też mięso mielone z piersi indyka, kupując dwa opakowania 400 g, za jedno ma cenę 6,69 zł. Podobnie – jeśli nabędziemy dwa opakowania gulaszu z piersi indyka 300 g, za jedno zapłacimy 6,29 zł. Paczkowaną szynkę z fileta kurczaka 100 g, dostaniemy za darmo, wystarczy kupić dwa opakowania, aby trzecie było gratis.

Taniej z aplikacją

Część produktów jest dużo tańsza z aplikacją Lidl Plus – wspomniana karkówka czy parówki. Ale nie tylko te produkty. Z aplikacją kupując 3 opakowania cukru białego, jedno kosztuje tylko 1,59 zł. Po aktywowaniu kuponu, za kg polskich pomidorów malinowych zapłacimy 5,99 zł, za wielopak lodów Mini Mix 12 sztuk – 8,24 zł ,a za mozzarellę mini 125 g – 2,59 zł, pod warunkiem, że kupimy dwa opakowania. Wybrane polskie mięsa Rzeźnik z aplikacją są 25 proc. tańsze.

Ser żółty gratis, tanie owoce

Świetną promocję mamy na sery żółte w plastrach Pilos 150 g - za trzy opakowania zapłacimy jak za dwa. Do wyboru ementaler, gouda, tylżycki, carski czy edam. Taka sama promocja w Lidlu jest na wszystkie napoje roślinne, wybór jest duży, a produkty możemy dowolnie mieszać. Opłaca się kupić więcej. Cena nektaru pomarańczowego w 6 - paku to tylko 1,99 zł. Wystarczy nabyć 5 opakowań soku jabłkowego lub pomarańczowego Hortex, aby szósty dostać za darmo. Polskie ogórki w promocji są w cenie 4,79 zł/kg. Tańsze o 40 proc. są letnie owoce – mini arbuz- 4,79 zł/kg, nektarynki i brzoskwinie w cenie 5,99 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze