Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Lidl stawia na ekologię. Przyjazny drzewom papier toaletowy w ofercie sieci

2021-01-28 15:40

Lidl konsekwentnie dba o ekologię i wprowadza produkty przyjazne środowisku. Torby wielokrotnego użytku zamiast klasycznej torby jednorazowej, linia środków do czyszczenia Pure Home by W5 w opakowaniach nadających się w 100 proc. do recyklingu. W stałej ofercie sieci jest ekologiczny papier toaletowy.

Papier toaletowy jest jednym z niezbędnych dla nas produktów życia codziennego. Produkcja zwykłego papieru przyczynia się do wycinki ogromnej ilości drzew, dlatego to, jaki produkt wybierzemy, ma duże znaczenie dla środowiska. Według badań przeprowadzonych dla magazynu „Echa Leśne”, statystyczny Europejczyk zużywa aż 57 rolek rocznie, co daje w sumie 22 mld sztuk. Organizacje przyrodnicze informują, że na sam papier toaletowy, papierowe ręczniki czy chusteczki higieniczne wycina się na świecie codziennie ok. 270 tys. drzew. Jednym ze sposobów zapobiegania masowym wycinkom jest sięganie po certyfikowane produkty z recyklingu.

Kaufland – MEGA promocje od 28.01. Szynka za 1,50 zł, jogurty za 1 zł i tydzień kuchni amerykańskiej! [GALERIA]

Lidl - przyjazny drzewom papier toaletowy w 100% z recyklingu

i

Autor: Materiały prasowe

Warto na co dzień korzystać z ekologicznych rozwiązań. W stałej ofercie Lidla znajdziemy biały i miękki papier toaletowy Floralys pochodzący w 100 proc. z recyklingu. (9,99 zł/8 rolek/ 1 opak.). Papier jest równie miękki i biały jak jego tradycyjne odpowiedniki, jest trzywarstwowy i składa się z 200 segmentów. Produkt zapewnia wysoką jakość, przy okazji dbając o środowisko. Lidl, dzięki temu stara się pokazać, że nie musimy rezygnować z komfortu oraz jakości produktów na rzecz ekologii.

Gdzie wyrzucić karton po mleku? Ta odpowiedź może was zaskoczyć!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze