Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Lidl - WIELKIE promocje. Polędwica za 1 zł, piwo za 1,5 zł, napoje roślinne za DARMO [GALERIA]

2021-02-23 4:40

W tym tygodniu możemy skorzystać z kolejnych atrakcyjnych promocji w Lidlu. Jak zwykle mamy okazję kupić produkty w dobrych cenach, korzystnych dla domowego budżetu. Tańsze są wędliny, owoce i nabiał. Lidl przygotował też szeroką ofertę produktów z certyfikatem BIO

Produkty ekologiczne do tanich nie należą, dlatego warto w tym tygodniu skorzystać z promocji 3 w cenie 2 na napoje roślinne. Możemy kupić m.in. napój ryżowy, owsiany, migdałowy czy z owoców nerkowca. W dobrej cenie są pomarańcze deserowe – 2,79 zł/kg i pomidory – 5,39 zł/kg. Aż o 60 proc. taniej kupimy śliwki – 3,99 zł, ale taka cena jest z aplikacją Lidl Plus. Warto też kupić specjalną odmianę mandarynek na sok, Opakowanie 1,5 kg mamy w cenie 4,49 zł. Dużo taniej kupimy mleko UHT 3,2 proc. - 1,85 zł/litr, ale warunkiem jest zakup 12 opakowań. Nabiał – tu możemy skorzystać z promocji na naturalny twaróg półtłusty Pilos. Jeśli kupimy dwa opakowania o wadze 275 g, za jedno zapłacimy 2,39 zł.

Zobacz też: Hiper promocja w Biedronce. Kultowe klapki Kubota za śmiesznie niską cenę

W rewelacyjnej cenie jest polędwica sopocka. Za kg tej pysznej wędliny zapłacimy jednie 9,90 zł. Miłośnicy parówek, a takich nie brakuje, mogą kupić parówki z szynki ekstra, XXL czyli opakowanie o wadze 500 g za 5,99 zł. Tańszy jest kurczak polski gospodarski, hodowany bez antybiotyków i GMO, z dostępem do wolnego wybiegu, za kg zapłacimy 7,96 zł. Fani piwa też znajdą coś dla siebie. Za puszkę Perlenbachera zapłacą 1,59 zł, ale muszą kupić 18 opakowań.

Zobacz w galerii co warto kupić w Lidlu

OGROMNE promocje w Biedronce. Szynka za 1 zł, masło za 3 zł, lody i czekolady za DARMO!
Najnowsze