Lody od youtuberów w Biedronce to prawdziwy hit! YouTubowa Ekipa zdobywa serca klientów

Biedronka
Autor: Shutterstock HITOWA promocja na Majówkę! W Biedronce 12 piw dostaniesz za darmo

Te lody to prawdziwy hit! Youtubową Ekipę w Polsce zna chyba każdy przedstawiciel młodego pokolenia. Biedronka jako pierwsza sieć dyskontowa wprowadziła do sprzedaży lody Ekipa, które są efektem współpracy marki Koral z najbardziej popularnymi youtuberami w Polsce Frizem i jego zespołem. Szał na lody Ekipa ogarnął całą Polskę. Klienci sieci Biedronka wykupili prawie cały zapas jednego dnia!

Lody od Youtubowej Ekipy w Biedronce to prawdziwy hit. Szybko pojawiły się w sklepach Biedronka i równie szybko zostały wyprzedane. Reakcja klientów była natychmiastowa, pierwszy stawił się przy kasie w czwartek 20 minut po północy w sklepie sieci Biedronka w Krakowie przy ul. Glogera. Średnio klienci Biedronki na jednym paragonie kupowali 6 lodów, a pojedynczy lód był sprzedany średnio raz na 16 sekund (dane na podstawie paragonów zawierających ten produkt). Rekord sprzedaży padł w Warszawie przy ul. Bartyckiej. W czwartek 22.04 sprzedało się tu łącznie aż 230 sztuk kultowego smakołyku.

ZOBACZ: Biedronka - WIELKIE promocje na weekend. Kiełbasa za 1 zł, napoje i piwo za 2 zł, lody za darmo! [GALERIA]

Lody od youtuberów wyprzedane na pniu

"Nasze bardzo dobre relacje z dostawcami pozwoliły nam w szybki sposób zaoferować produkt, który jest bardzo poszukiwany. Popularność tego produktu to fenomen, który wyznacza nowe trendy w sposobie promocji i wprowadzania nowych produktów na rynek. Biedronka obserwuje wszelkie nowości, by zawsze oferować klientom to, czego akurat najbardziej poszukują" - mówi Paweł Kolarski, dyrektor kategorii w sieci Biedronka.

Ponad trzy czwarte przygotowanego asortymentu owocowych sorbetów w polewie o smaku gumy balonowej ze „strzelającymi dodatkami” dostępnych w wybranych placówkach sieci Biedronka na terenie Polski została sprzedana już pierwszego dnia.

SPRAWDŹ: Biedronka ROZDAJE pieniądze klientom. Możesz dostać nawet 99 zł! Jak to zrobić?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze