Samolot PLL LOT

i

Autor: LOT / materiały prasowe Samolot PLL LOT

LOT przedłuży vouchery elektroniczne na bilety lotnicze. Aż do 24 miesięcy!

2020-11-06 14:31

Polskie Linie Lotnicze przedłużą ważność wszystkich voucherów elektronicznych do 24 miesięcy – podała spółka. Jak zaznaczył LOT, umożliwi to zaplanowanie nowej podróży w ciągu 3 kolejnych lat. Przedłużenie ważności voucherów spowodowane jest niestabilną sytuacją epidemiczną i zmieniającymi się obostrzeniami w wielu krajach.

„Od teraz, aby zagwarantować pasażerom jeszcze większy komfort w planowaniu nadchodzących podróży, ważność voucherów została przedłużona z 12 do 24 miesięcy” – poinformowała w komunikacie spółka.

CZYTAJ TAKŻE: LOT znów wzbija się w niebo

Vouchery na poszczególne trasy lotnicze zostały wprowadzone do oferty LOT-u w marcu tego roku. Do połowy października LOT wystawił ponad 85 tys. elektronicznych dokumentów, które umożliwiają pasażerom ponowne wykorzystanie pieniędzy wydanych na zakup biletu. Vouchery można było otrzymać za połączenia odwołane w okresie zawieszenia ruchu lotniczego oraz w wyniku obostrzeń epidemicznych wprowadzonych w Polsce i krajach docelowych.

LOT poinformował, że w momencie realizacji vouchera pasażerowie mogą wybrać nowy termin lotu w ramach całej siatki połączeń, dostępnej przez 12 kolejnych miesięcy. „Tym samym zyskują nawet 3 lata na realizację swojej podróży” – wskazano. Vouchery można łączyć w ramach jednej rezerwacji, a niewykorzystane środki są zwracane w postaci nowego vouchera. Dokument można też przepisać na inną osobę za pośrednictwem Contact Center LOT.

CZYTAJ TAKŻE: Lockdown w Polsce. PKP Intercity wycofuje pociągi przez koronawirusa. Zmiany od 6 listopada Od początku pandemii Polskie Linie Lotnicze LOT, podobnie jak inni światowi przewoźnicy, zmuszeni byli zawiesić sporą część połączeń z powodu pandemii Covid-19.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze