Tanie masło w Lidlu i atrakcyjna cena mięsa w Biedronce. Sprawdź nowe promocje! [WIDEO]

2019-11-05 19:39 ŁT
Masło
Autor: Super Express, Shutterstock Masło

Nowy tydzień to nowe akcje promocyjne w popularnych dyskontach. Bohaterki naszego cyklu "Tańczące z promocjami" wybrały się do Lidla i Biedronki na małe zakupy w poszukiwaniu promocyjnych hitów! Sprawdź, jakie ciekawe oferty w tym tygodniu przygotowały obie sieci.

W tym tygodniu Lidl oferuje swoim klientom produkty związane z promocją polskich marek. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje m.in. masło czeladzkie w cenie 3,49 zł za sztukę przy zakupie trzech. Wśród innych rarytasów w Lidlu znajdziemy też "dumę Podlasia", czyli ser koryciński - 3,99 zł za 100 g. W atrakcyjnej cenie kupimy również jabłka grójeckie - 2,99 zł za kilogram.

ZOBACZ KONIECZNIE: Ogromna promocja Biedronki na mięso i ryby! Szynka i pstrąg za 2 zł [WIDEO]

A jakie promocje w tym tygodniu klienci znajdą w Biedronce? Popularny dyskont zachęca promocjami na mięso. I przykładowo szynka wieprzowa bez kości kosztuje 9,99 zł za kilogram. Promocyjne ceny dotyczą też parówek i cienkich kiełbasek. Przy zakupie jednego opakowania, drugie można dostać o co najmniej 40 proc. tańsze. Z innych polecanych produktów przez "Tańczące z promocjami" to majonez w cenie 2,99 zł za słoik 400 g. Więcej promocyjnych produktów znajduje się w wideo poniżej!