sklep Pepco

i

Autor: materiały prasowe sklep Pepco

MEGA promocje w Pepco. Piżamki i skarpetki już od 8 złotych

2021-08-10 14:54

Promocje w Pepco na "bajkową" kolekcję. W ofercie sklepów Pepco jest bielizna dla dzieci w nowej licencyjnej kolekcji. Królika Bugsa, Króliczkę Lolę, Kaczora Duffy’ego i innych można zobaczyć na wygodnych bawełnianych piżamach, na skarpetkach i bieliźnie. Sieć zadbała o to, by można było je połączyć w zestawy, a niektóre z nich są dostępne w ekonomicznych wielopakach, tak by towarzyszyły dzieciom dzień po dniu! Jak w łatwy i tani sposób dołączyć do drużyny „Kosmiczny Mecz: Nowa Era”? Wystarczy wybrać się na zakupy do Pepco. Całą kolekcję zobaczysz w naszej galerii zdjęć.

Promocje w Pepco. Tym razem na miłośników animacji czeka niespodzianka. W ofercie sklepów Pepco znalazła się bielizna dla dzieci w nowej licencyjnej kolekcji. Królika Bugsa, Króliczkę Lolę, Kaczora Duffy’ego i innych można zobaczyć na wygodnych bawełnianych piżamach, na skarpetkach i bieliźnie. Wybrane elementy kolekcji można połączyć w praktyczne zestawy, a niektóre z nich są dostępne w ekonomicznych wielopakach, by miłośnicy filmowej produkcji mogli mieć swoich milusińskich na wyciągnięcie ręki każdego dnia! Jak w łatwy i tani sposób dołączyć do drużyny „Kosmiczny Mecz: Nowa Era”? Wystarczy wybrać się na zakupy do Pepco. W ofercie kolekcje dla chłopców i dziewczynek. Różnią się one głownie motywami na ubrankach. Wielopaki skarpetek stopek lub tradycyjnych kosztują 8 zł. Natomiast piżamka składająca się z szortów i koszulki kosztuje 25 zł. Dla chłopców w Pepco dostępna jest też piżama z dłuższymi spodniami - również w cenie 25 zł. Nocna bielizna uszyta jest z wysokogatunkowej bawełny z minimalną domieszką wiskozy. Całą kolekcję dla chłopców i dziewczynek z motywami z filmu „Kosmiczny Mecz: Nowa Era” można zobaczyć w naszej galerii zamieszczonej poniżej artykułu. Warto wspomnieć, że i dorośli znajdą coś dla siebie z motywami z filmu „Kosmiczny Mecz: Nowa Era”.

Polski Ład. Nowa kwota wolna od podatku, wyższe emerytury i zmiany w składce zdrowotnej. Kto na nim zyska, a kto straci? Sprawdź!
Sonda
Czy często robisz zakupy w Pepco?
Najnowsze