Mięso mielone za 5 zł! Jogurt za 70 gr. Zobacz, co warto kupić w Lidlu

2020-07-09 13:54 BL
Sklep Lidl oferujący zakupy online
Autor: Grzegorz Kluczyński Lidl online. Zakupy w Lidlu w Rzeszowie przez internet. Jak złożyć zamówienie bezpiecznie i wygodnie? Zdjęcie poglądowe

Wielkie okazje czekają na klientów w Lidlu. Taniej niż zwykle możemy kupić mięso mielone wieprzowo–wołowe i różnego rodzaju wędliny w plastrach. Atrakcyjne promocje są też dla amatorów serów, jogurtów, lodowych słodkości i arbuzów. Sprawdź, co swoim klientom oferuje dyskont.

Tylko 4,99 zł zapłacimy za opakowanie mięsa mielonego wieprzowo – wołowego o wadze 400 g, pod warunkiem, że kupimy dwa opakowania. W promocji są też wędliny krojone Pikok. Drugi produkt kupimy o 60 proc. taniej, jeśli mamy aplikację Lidl Plus. Z aplikacją tańszy jest ser żółty Edam w kawałku o wadze 250 g. Za opakowanie zapłacimy 3,75 zł, jeśli kupimy dwa. W takiej samej promocji jest ser camembert. Krążek o wadze 120 g kosztuje 2,59 zł. Do końca tygodnia trwa wielka promocja na wszystkie jogurty. Z aplikacją kupisz 4 w cenie 2. I tak np. jogurt kremowy z owocami 150 g kosztuje tylko 70 gr.

Czytaj też: Lidl będzie sklepem także dla wegan. Wielka zmiana w ofercie

Miłośnicy lodów mają okazję kupić tanio rożne smaki lodów Gelatelli Premium - za 7, 69 zł za opakowanie 1 l. Do lodów możemy kupić pyszne arbuzy. Z aplikacją Lidl Plus są o połowę tańsze.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze