Lidl

i

Autor: Shutterstock Lidl

Promocje w Lidlu 2022

Mleko w Lidlu możesz dostać za darmo - jest jeden warunek

2022-08-16 9:11

Rozpoczyna się tydzień promocji w sieci sklepów Lidl. Atrakcyjne ceny różnych produktów z pewnością ułatwią zaopatrywanie lodówki po długim weekendzie. Jednak obniżone ceny wybranych artykułów spożywczych to nie wszystko. Jeden z nich będzie można otrzymać zupełnie za darmo! Sprawdź co należy zrobić.

Tydzień promocji w Lidlu

Rozpoczyna się tydzień promocji w Lidlu. Przecenionych zostanie wiele produktów spożywczych z różnych kategorii - od mięs, przez napoje, aż po słodycze.

Kiełbasa śląska jest od dziś w cenie 0,59 zł/100 g - czyli aż 40% taniej. Kurczak z chowu bez antybiotyków jest dostępny w cenie o 33% niższej - 9,99 zł/kg. Obniżce uległa również szynka szwarcwaldzka, którą teraz można zakupić w cenie 9,99 zł za opakowanie oraz jajka - 15,99 zł za 30 sztuk.

Kolejną falę upałów pomogą nam przetrwać lody w tzw. wielopakach - osiem sztuk wyceniono na 11,99 zł, a 16 sztuk - na 12,99 zł. Przecenione zostały również owoce - m.in. winogrona (4,49 zł/500 g), brzoskwinie (9,99 zł/kg), śliwki (5,99 zł/kg) - oraz warzywa - ziemniaki (0,99 zł/kg), sałata masłowa (2,99 zł/sztuka), papryka żółta (8,99 zł/kg), pomidory (9,99 zł/kg).

W niższej cenie otrzymamy także ryby, orzechy, kasze, ryż, jogurty i przekąski typu hummus.

Pieniądze to nie wszystko. Maciej Szlinder

Lidl rozdaje mleko za darmo. Co należy zrobić?

W ramach akcji "Lidl Plus chroni rodziny przed inflacją" popularny dyskont będzie zwracał klientom pieniądze za mleko 3,2 procent marki Pilos. Po dokonaniu zakupu i zeskanowaniu aplikacji Lidl Plus, kupujący otrzyma kupon rabatowy w wysokości 3,19 zł. Będzie można go wykorzystać na kolejne zakupy, których wartość wyniesie przynajmniej 10 zł - informuje portal Goniec.pl.

Akcja promocyjna w sieci sklepów Lidl - zasady i czas trwania

Udział w akcji jest możliwy jednorazowo - a promocja obejmuje wyłącznie jeden produkt. Kupon nie zadziała między innymi w przypadku kupna napojów alkoholowych, tytoniu i medykamentów. Akcja trwa w dniach 16-19 sierpnia 2022 roku.

Sonda
Robisz zakupy w sklepie internetowym Lidla?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze