Patrycja Tuchlińska - piękna partnerka Józefa Wojciechowskiego

i

Autor: Instagram / patrycja.tuchlinska Patrycja Tuchlińska - piękna partnerka Józefa Wojciechowskiego

Tak żyje młodziutka ukochana byłego szefa Polonii. BAJKA! [ZDJĘCIA]

2021-02-20 5:02

Młoda, piękna i niezwykle fotogeniczna 26-latka skradła serce jednego z najbogatszych Polaków - Józefa Wojciechowskiego. Miłość nie zna granic, także w kwestii wieku - bowiem parę dzieli niemalże 50 lat. Jak to się stało, że nieznana piękność związała się z bajecznie bogatym deweloperem? W jakich luksusach żyje 26-latka? Kim jest Patrycja Tuchlińska? Sprawdźcie koniecznie w naszej galerii.

Tak mieszka Patrycja Tuchlińska

74-letni milionera, były właściciel Polonii Warszawa, zawsze chętnie pokazywał się w otoczeniu młodych kobiet. Jego poprzednia partnerka, z którą rozstał się kilka lat temu, była od niego młodsza o kilka dekad. Kim jest obecna towarzyszka życia Patrycja Tuchlińska? Tak jak poprzednie kobiety Wojciechowskiego, 26-latka wyróżnia się nietuzinkową urodą i nie ukrywa tego. Na swoich mediach społecznościowych często pozuje w skąpych kreacjach i chętnie podróżuje. Z jej Instagrama wynika, że z wykształcenia będzie inżynierem mechanikiem, gdyż kształci się na Politechnice Wrocławskiej.

NOWA waloryzacja emerytur! 570 zł na każdego emeryta i zmiany w czternastych emeryturach

Patrycja Tuchlińska nie tylko obficie relacjonuje zagraniczne wyprawy, w których towarzyszy ukochanemu, ale i codzienność w położonej nad Jeziorem Zegrzyńskim willi milionera. Dzięki licznym zdjęciom i relacjom na Instagramie 26-latki, możemy zaobserwować ogromny dom w malowniczej scenerii, jak również wielki taras, ogród z palmami, basen i kort tenisowy.

ZOBACZ, JAK ŻYJE SEKSOWNA PARTNERTKA MILIONERA!

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze