O polskim eksporcie na PAIH Forum Biznesu 2022 nowe zdjątko

i

Autor: Materiały prasowe

Wyjątkowe spotkanie sektora MŚP

O polskim eksporcie na PAIH Forum Biznesu 2022

2022-09-23 0:05

Po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, wraca jedno z największych wydarzeń dla sektora MŚP w Polsce – PAIH Forum Biznesu. „Koronakryzys” i rosyjska agresja na Ukrainę przyczyniły się do znaczących zakłóceń w światowych łańcuchach dostaw, zwiastując kryzys energetyczny i żywnościowy. Polski biznes czekają ogromne wyzwania, ale także szanse, które może wykorzystać. O tym wszystkim porozmawiają uczestnicy tegorocznej edycji PAIH Forum Biznesu, która odbędzie się 5 października w Warszawie.

PAIH Forum Biznesu to wydarzenie w formule bezpłatnych warsztatów branżowych i rynkowych oraz indywidualnych konsultacji z ekspertami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Jego celem jest pokazanie małym i średnim polskim firmom szans eksportowych i inwestycyjnych oraz wskazanie w jakie sektory, gdzie i z jaką intensywnością mogą zaangażować kapitał, czy potencjał technologiczny.

O polskim eksporcie na PAIH Forum Biznesu 2022

i

Autor: Materiały prasowe

Podczas wydarzenia każdy przedsiębiorca będzie mógł skonsultować swój pomysł na projekt biznesowy z przedstawicielami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH oraz ekspertami Centrali PAIH w Warszawie. Warsztaty będą poświęcone m.in. prowadzeniu działalności e-commerce w Europie i Azji, rozwojowi technologii wodorowej w Polsce, wyzwaniom i perspektywom związanym z powojenną odbudową Ukrainy, czy szansami ekspansji zagranicznej w poszczególnych branżach. Wszystkie będą uwzględniać możliwy wpływ wojny i stan łańcuchów dostaw w globalnej gospodarce po "koronakryzysie".

Rejestracja jest możliwa na stronie paihforumbiznesu.gov.pl.

O polskim eksporcie na PAIH Forum Biznesu 2022

i

Autor: Materiały prasowe
Najnowsze