promocja na stacjach Moya

i

Autor: www.pixabay.com

Wielka obniżka cen paliw! Są KONKRETNE kwoty. Obajtek właśnie to ogłosił

2022-03-14 12:35

Jak informuje Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen, ceny na stacjach Orlenu zostaną obniżone o 34 gr/l w przypadku oleju napędowego i o 20 gr/l w przypadku benzyny. Obajtek w swoim wpisie dodał także, że w Czechach litr benzyny kosztuje w przeliczeniu 7,54 zł, a na Litwie 8,81 zł.

Ceny na stacjach Orlenu zostaną obniżone o 34 gr/l w przypadku oleju napędowego i o 20 gr/l w przypadku benzyny – wynika z poniedziałkowego wpisu prezesa PKN Orlen Daniela Obajtka w mediach społecznościowych. „Obniżamy ceny na stacjach! ON o 34 gr/l, do średniego poziomu 7,55 zł, a benzynę o 20 gr/l do średniego poziomu 6,79 zł. Działamy zdecydowanie, żeby polscy kierowcy tankowali najtańsze paliwa w Europie” – napisał w poniedziałek na swoim koncie na Twitterze prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Obajtek w swoim wpisie dodał także, że w Czechach litr benzyny kosztuje w przeliczeniu 7,54 zł, a na Litwie 8,81 zł.

Jak poinformował ekspert serwisu e-petrol, spadki cen w hurtowniach notowane od 9 marca dają perspektywę dla kierowców. Są one równie duże, jak wcześniejsze wzrosty. W Lotosie jest to spadek cen benzyny z 6624 do 6305 zł, a oleju napędowego z 7699 do 7060. W przypadku ON jest to średnio o ponad 200 zł na dzień, a benzyna tanieje o ok. 100 zł na dzień. Jeśli trend utrzyma się kilka kolejnych dni, paliwa mogą kosztować nawet poniżej 6 zł, jeśli wziąć pod uwagę przełożenie cen hurtowych na ceny na stacjach.

Sonda
Co zrobisz, jeśli ceny paliw sięgną 10 zł/litr?
Prezes PKN Orlen zapewnia: Paliwa w Polsce nie brakuje i nie zabraknie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze