Impact 2023. Tomasz Gontarz

i

Autor: Paweł Jaskółka/SUPER EXPRESS Impact 2023. Tomasz Gontarz

Impact 2023

PKP Intercity rozdaje bilety za drobne! Jak je zdobyć? 1,5 mln w promocyjnych cenach!

2023-05-16 5:19

W trakcie kongresu Impact 2023 w Poznaniu gościem w studiu Superbiznesu był Tomasz Gontarz, wiceprezes PKP Intercity. Tematami rozmowy były wyniki spółki z ostatnich miesięcy, w tym rekordowej majówki, a także promocje na bilety i plany ofertowe na okres wakacyjnych.

Impact 2023. Gościem Tomasz Gontarz - wiceprezes PKP Intercity

- Aktualnie zainaugurowaliśmy ogromną akcję promocyjną. W poniedziałek [08.09 - dop. red.] i do końca maja oferujemy półtora miliona biletów w super promocyjnych cenach. Zachęcam każdego [...] na wejście na stronę intercity.pl/promobilet i tam można znaleźć bilety w bardzo przystępnych cenach, chociażby Warszawa - Kraków od 19 zł. W przypadku pociągów klasy Pendolino można znaleźć bilet od 49 zł - powiedział Tomasz Gontarz, wiceprezes PKP Intercity.

Gość w rozmowie z nami mówił również o rekordowych wynikach spółki PKP Intercity za majówkę, a także o planowanych promocjach na wakacje i poszerzeniu kanałów dystrybucji biletów. Przybliżony został temat również popularnej zniżki "Taniej z bliskimi", która pozwala klientom obniżyć koszty grupowej podróży.

Impact 2023 - Tomasz Gontarz
Sonda
Czy podróżujesz kolejami PKP Intercity?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze