PKO Bank Polski

i

Autor: Shutterstock PKO BP

Rewolucyjna oferta w PKO BP. Nawet 9 proc. w nowej lokacie

2022-07-08 12:56

W wakacje bank PKO BP przygotował szereg nowych, atrakcyjnych produktów. Jednym z nich jest 18-miesięczna lokata progresywna z oprocentowaniem 9 proc. w skali roku w ostatnim okresie oszczędzania. Jak założyć taką lokatę i ile można zarobić? Sprawdźcie.

Lokata 9 proc. w PKO BP

Bank PKO BP zmienia ofertę depozytową. Wśród nowych produktów znalazła się lokata progresywna na okres 18 miesięcy, której oprocentowanie sięga 9 proc. Odsetki w trakcie depozytu zmieniają się co 6 miesięcy. Oznacza to, że w pierwszym półroczu oprocentowanie wynosi 3 proc. W kolejnym okresie rośnie do 6 proc., by w ostatnim osiągnąć poziom 9 proc.

– Dbamy o atrakcyjność naszej oferty depozytowej, szczególnie w zmieniających się warunkach rynkowych. Odpowiednio, na bieżąco do tych zmian modyfikujemy parametry lokat i poszerzamy ich ofertę. Z pewnością najnowsze zmiany zostaną docenione przez klientów i spotkają się z ich zainteresowaniem. Już teraz obserwujemy duże zainteresowanie nowymi lokatami wprowadzonymi do oferty. Bank na bieżąco analizuje sytuację na rynku oszczędności i będzie systematycznie dostosowywał ofertę do zachodzących zmian – mówi Rafał Madej, dyrektor Departamentu Produktów Inwestycyjnych w PKO Banku Polskim.

Pieniądze to nie wszystko - Rafał Baniak

Lokata progresywna w PKO BP

Żeby otworzyć lokatę progresywną w PKO BP wystarczy ci 1000 zł. Odsetki dopisywane są do kwoty na lokacie po zakończeniu 6 i 12 miesiąca. Każdy kolejny okres oszczędzania zaczyna się z wyższym kapitałem. Po zakończeniu 18 miesiąca kwota lokaty wraz z odsetkami wraca na konto klienta. Jeżeli w trakcie umowy lokata zostanie zerwana po 6 miesiącu, dotychczas naliczone odsetki zostanę przekazane klientowi. Jeśli dojdzie do tego wcześniej, zwrócony zostanie tylko kapitał.

Depozyty klientów banków objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Sonda
Czy rozważasz założenie lokaty w banku?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze