Rossmann wycofuje jeden z produktów

i

Autor: Anakin81/CC BY-SA 4.0/wikipedia Rossmann wycofuje jeden z produktów

Rossmann przedłuża promocję! Jak skorzystać z nowej promocji Rossmanna?

2020-10-31 4:38

Wielka promocja w Rossmannie przedłużona. Promocja Rossmanna. - Zdecydowaliśmy o przedłużeniu 10-proc. promocji dla osób powyżej 60 roku życia. Akcja obowiązuje w wyznaczonych godzinach – od 10.00-12.00, od poniedziałku do piątku, wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Promocja nalicza się automatycznie przy kasie podczas transakcji. Do kiedy potrwa promocja Rossmanna?

Promocja Rossmanna przedłużona

Rossmann zdecydował się o wydłużeniu obowiązuje promocji. Kto może z niej skorzystać? - Zdecydowaliśmy o przedłużeniu 10-proc. promocji dla osób powyżej 60 roku życia do 13.11.2020 r. Akcja obowiązuje w wyznaczonych godzinach – od 10.00-12.00, od poniedziałku do piątku, wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Promocja nalicza się automatycznie przy kasie podczas transakcji - czytamy w komunikacie Rossmanna. - Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze, dlatego chcemy Was zachęcić do korzystania z tego przywileju. W tym czasie w sklepach jest mniej klientów i łatwiej zachować tzw. dystans społeczny - podkreślają przedstawiciele niemieckiej sieci drogerii. 

ZOBACZ TAKŻE: Lockdown. Kiedy otworzą restauracje i siłownie? Premier Morawiecki podał termin

Kto skorzysta z promocji Rossmanna?

Rabat na zakupy w Rossmannie o wysokości 10 proc. (z wyjątkiem parafarmaceutyków, alkoholu oraz mleka początkowego) przysługuje klientom: powyżej 60 roku życia; robiącym zakupy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00; rabat nie dotyczy zakupów w drogerii internetowej.

Tańczące z promocjami 9 X
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze