Gang Fajniaków w Biedronce

i

Autor: Materiały prasowe Nowa akcja promocyjna Biedronki

Ruszył czarny rynek Fajniaków z Biedronki. Ile kosztują maskotki na Allegro?

2020-09-08 11:27

Świeżaki, Słodziaki, a teraz i Fajniaki biją w Biedronce rekordy popularności. Akcje cieszyły się tak wielkim powodzeniem, że przy okazji każdej edycji w internecie kwitł handel naklejkami i maskotkami. Również obecnie, Janusze biznesu wyczuli pomysł na zarobek i w serwisach aukcyjnych ruszyła machina „fajniakowych” produktów.

Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon akcji w internecie ruszył czarny rynek maskotek. W serwisach aukcyjnych znajdziemy zarówno naklejki, jakie potrzebne są do odebrania Fajniaka przy kasie w Biedronce oraz same maskotki. Ceny tych pierwszych kształtują się na poziomie około 2 złotych za jedną naklejkę, a za pluszaki zapłacimy około 60 złotych za sztukę.

Zobacz także: Niewiarygodne promocje w Lidlu. Tego jeszcze nie było

Gang Fajniaków cieszy się popularnością, wszystko jednak wskazuje, że nie przebije on pod tym względem Świeżaków. Podczas poprzednich edycji akcji aby zdobyć maskotki Polacy gotowi byli zapłacić czymś więcej niż pieniędzmi. Podczas promocji na Świeżaki internet wręcz zalały ogłoszenia matrymonialne, na których mężczyźni oferowali pluszaki z Biedronki w zamian za… seks.

Czytaj również: 175 tysięcy nagród do wygrania z okazji 25-lecia Netto

Nowe maskotki przedstawiają zupełnie inne postacie niż dotychczas. Do zdobycia są: Chmurka Celinka, Dąb Dyzio, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Kropla Ksenia, Piesek Piotruś, Słońce Sonia, Smog Stefek oraz Ważka Wiola. Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Warto wiedzieć, że sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż 5 naklejek, a dzięki temu jeszcze szybciej zdobyć wymarzonego pluszaka. Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy: z kartą Moja Biedronka, co najmniej jednego warzywa lub owocu, produktów z oferty specjalnej, dodatkowy benefit – przyznawany jest za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki gospodarki. Oznacza to, że aby dostać Fajniaka standardową drogą, najpierw trzeba wydać okrągłe 3000 zł.

Postęp prac przy budowie lotniska w Radomiu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze