Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka. Darmowa dostawa za zakupy online

Szok! Ale promocja w Biedronce. Perfumy za złotówkę!

2021-07-07 13:53

Biedronka słynie w dobrych promocji spożywczych. Ale w sklepach sieci często mamy okazję w wyjątkowo korzystnych cenach kupić kosmetyki, proszki i płyny do prania czy inne artykuły chemii gospodarczej. Teraz do soboty 10.07. możemy tylko za złotówkę kupić damskie perfumy i męską wodę toaletową

Najnowsza promocja w Biedronce kończy się w sobotę 10.07. Po zrobieniu zakupów spożywczych w korzystnych dla domowego budżetu cenach, warto spojrzeć na ofertę dyskontu nie związaną z żywnością. Jest w czym wybierać. Szczególnie atrakcyjna jest promocja na kosmetyki. Wiele z nich kupimy, płacąc za drugi produkt 50 proc. mniej, a niektóre dostaniemy za złotówkę. Tyle kosztuje woda perfumowana damska Be Beauty, 75 ml, jeśli kupimy jedno opakowanie. Cena regularna to 14,99 zł.

Woda perfumowana, drugi produkt za 1 zł

i

Autor: Materiały prasowe

Do wyboru mamy różne rodzaje perfum. Taka sam promocja dotyczy wody toaletowej dla panów Lucca Cipriano Men, 100 ml. Tu też jak kupimy jedno opakowanie za 14,99 zł, drugi za drugie zapłacimy tylko 1zł. Panowie mogą również skorzystać z promocji i kupić dezodorant Lucca Cipriano Men, 150 ml, różne rodzaje za 2.35 zł. Tyle zapłacą , jak kupią dwa opakowania.

Debata e-Polska. Rewolucja Cyfrowa III edycja. Dekada rozwoju
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze