Ten film promujący Polskę zachwycił internautów [ZOBACZ]

2016-04-22 17:20
KOMPUTER TELEFON TABLET
Autor: Shutterstock

„Holiday in Poland” („Wakacje w Polsce”) to tytuł filmiku, który ma zachęcić zagranicznych turystów do odwiedzenia naszego kraju. Od umieszczenia wideo w serwisie YouTube minął nieco ponad tydzień, a już zostało odtworzone prawie 600 tys. razy. Zachwytom internautów nie ma końca.

„WOW! Chcę na nowo odkryć swoją ojczyznę!”, „Świetne ujęcia”, „Bardzo piękny film. Jak tak podróżuję, to sobie myślę: Cudze chwalicie swego nie znacie...” - to tylko część z bardzo pozytywnych komentarzy umieszczonych w serwisie YouTube pod filmem „Wakacje w Polsce”.

ZOBACZ TEŻ: Polska turystyczną mekką! Jesteśmy w pierwszej 20-ce na świecie

Wideo nakręcono dzięki kamerze przymocowanej do drona, prace nad filmem trwały aż trzy lata. Na nagraniu możemy obejrzeć najpiękniejsze zakątki naszego kraju – od Zakopanego po Gdańsk. Sposób filmowania i jakość obrazu zapierają dech w piersiach. Zobaczcie sami:


„Twórcami dzieła są Artur Gajdziński, pilot i wielokrotny medalista mistrzostw Polski w pilotażu bezzałogowych modeli samolotów, oraz Jacek Drofiak, operator zdalnie sterowanej kamery” – podaje portal wirtualnemedia.pl. Sami autorzy wyjaśniają, że przez publikację nagrania zależało im na pokazaniu piękna Polski od Tatr po Bałtyk i dynamicznego rozwoju polskich miast.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze