Pączki

i

Autor: PHOTO DOMIN SE / EAST NEWS

Tłusty czwartek 2021. Tutaj kupisz NAJTAŃSZE PĄCZKI

2021-02-08 13:27

Tłusty czwartek 2020 wypada już 11 lutego! Z tej okazji wiele sklepów i marketów organizuje akcje promocyjne, a pączki można kupić w bardzo niskich cenach. Sprawdzamy, w jakiej cenie są dziś pączki w Biedronce, Lidlu i Auchan. Z pewnością możemy liczyć, że bliżej tłustego czwartku pojawią się nowe promocje.

Do tegorocznego tłustego czwartku pozostało niewiele czasu. Podobno w ten dzień pączki i faworki smakują najlepiej. Słodkości znajdziemy nie tylko w cukierniach, ale także w supermarketach i hipermarketach. Biedronka, Lidl czy Auchan mają już w ofercie szeroki wybór pączków. Możemy je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. A bliżej czwartku z pewnością pojawią się nowe promocje. W Auchan pączek z nadzieniem wieloowocowym w pudrze kupimy za 0,99 zł. Zdecydowanie taniej będzie kupić 10 sztuk, wtedy cena jednego pączka to 60 groszy. Lidl od poniedziałku sprzedaje pączek z nadzieniem wieloowocowy za 0,79 zł. Pączek z powidłami śliwkowymi kupimy za 1,49 zł, a pączek z nadzieniem różanym, skórką pomarańczy i lukrem – za 1,69 zł.

Biedronka – SZALONE promocje. Wędliny za DARMO, parówki i pizza za 1 zł! [GALERIA]

Biedronka od poniedziałku w ma w ofercie pączka w cenie 1,39 zł, a pączek z nadzieniem różanym lub powidłami śliwkowymi i skórką pomarańczową za 1,99 zł. Dyskont już zapowiada, że od środy 10. 02. , jeśli kupimy 6 pączków Słodka Kraina, z nadzieniem z polskich owoców, za jeden zapłacimy tylko 0,55 zł.

Zobacz w galerii, gdzie kupisz tanio pączki

Otwarte galerie świecą pustkami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze