Wielka nowość w Lidlu! Wiele osób będzie zachwyconych

2020-01-08 12:54 KaJa/materiały prasowe
Lidl sklep
Autor: Shutterstock Lidl sklep

Kuchnia azjatycka ma w naszym kraju rzesze miłośników. Polacy pokochali zwłaszcza japońskie sushi, które często króluje na naszych stołach. Lidl chcąc zapewnić swoim klientom możliwość kosztowania tych rybnych smakołyków, wprowadza pilotażowy projekt codziennej dostawy świeżych zestawów sushi do wybranych sklepów. Pyszne zestawy świeżych rolek zapewni każdego dnia restauracja Yattai.

Kuchnia azjatycka od lat bije w Polsce rekordy popularności, szczególnym powodzeniem cieszy się sushi. Niestety, do tej pory jednak najczęściej kojarzyło się ono ze sporym wydatkiem, a gotowe propozycje dostępne w sklepach nie dorównywały tym przygotowanym na świeżo w sushi barach. Sieć Lidl Polska chce to zmienić. Właśnie prowadzone są testy codziennych świeżych dostaw sushi z renomowanej restauracji Yattai. Pilotaż obejmuje w tej chwili 10 wybranych sklepów w Poznaniu i okolicach. W przyszłości Lidl planuje rozwinąć projekt na kolejne sklepy.

Zobacz również: PKO Bank Polski najcenniejszą polską spółką w 2019 roku

Świeże zestawy sushi przygotowywane są przez restaurację Yattai, której właściciel, Marcin Kaczmarek, posiada wieloletnie doświadczenie w przyrządzaniu sushi. Dostawy dla Lidla są przygotowywane w nocy i dostarczane do sklepów każdego dnia od poniedziałku do soboty, tak aby zagwarantować najwyższą jakość i świeżość produktów. Lidl zadbał o wysokiej jakości składniki oraz ciekawe kompozycje smakowe. Do wyboru jest pięć różnych zestawów smakowych od 24,99 zł do 44,99 zł, w tym specjalny powiększony zestaw weekendowy dostępny w ofercie w piątki i w soboty.

Najnowsze