Wielkie promocje w Rossmannie. Lista + i minus 20 proc. na zakupy

2020-07-24 12:23 Karolina Januszek
rossmann
Autor: se

Gigantyczne rabaty w Rossmannie. Członkowie "Klubu Rossmann" mogą skorzystać z promocji w formacie 2+2 na wybrane produkty, a do końca lipca klubowicze, którzy skorzystają z opcji Lista+ robiąc zakupy otrzymają na nie dodatkowe 20 procent rabatu. Zobacz, jak używać Listy+ i co zrobić, aby aktywować promocje.

Rossmann zaktualizował swoją aplikację zakupową „Klub Rossmann” i udostępnił szereg nowych promocji. Klienci sieci otrzymali między innymi dostęp do wybranych kuponów rabatowych pozwalających na zakup wybranych artykułów na zasadzie 2+2. Rabaty można aktywować samodzielnie i skorzystać z nich wtedy kiedy będziemy potrzebować. Dodatkowo uruchomiona została funkcja Lista+, która pozwala w prosty sposób planować zakupy i korzystać z oferowanych rabatów. Lista+ to przede wszystkim niezawodny asystent podczas zakupów, który o wszystkim pamięta, gwarantuje rabaty i podpowiada, w której części sklepu znaleźć wybrane produkty.

Zobacz również: Kolejne otwarcia sklepów z największej sieci polskich marketów

Jak skorzystać z promocji minus 20 proc. na zakupy?

1) Przed wizytą w drogerii zaplanuj zakupy w aplikacji Rossmanna,

2) dodaj do Listy+ to, czego potrzebujesz, aby rabat został naliczony należy wybrać minimum 5 artykułów,

3) wygeneruj rabat, zostanie on automatycznie naliczony podczas zakupów w sklepie.

Akcja obowiązuje do 31 lipca w drogeriach stacjonarnych Rossmanna.

Sprawdź także: Lidl i Biedronka otwarte do północy. Sprawdź, gdzie

Co to jest Lista+?

Przy każdym wybranym produkcie znajduje się charakterystyczny plusik. Wciskając go, użytkownik doda wskazany produkt do swojej listy. Później należy przejść do opcji Lista+ i wybrać „Sprawdzam rabat”. W ten sposób zatwierdza się wykaz wybranych produktów i można skorzystać ze spersonalizowanych rabatów. Każdy klient otrzymuje indywidualny rabat za zaplanowanie zakupów. To nagroda za wcześniejsze przygotowanie się do odwiedzin w Rossmannie. To jednak nie wszystko. Klient dysponuje jeszcze pulą rabatów 2+2 gratis (na różne kategorie), a także dodatkowymi promocjami za uczestnictwo w Rossnę! i Liście+. Sam wybiera artykuły do swojego zestawu z produktów objętych rabatem. Na wykorzystanie ma 14 dni od momentu aktywacji 2+2 gratis.

Jak szybko skompletować Listę+?

Po zaakceptowaniu swojej listy, na ekranie telefonu rozpoczyna się odliczanie - 15 minut. Po tym czasie klientowi zostaje wyliczony rabat. Wtedy może pójść do drogerii (którą wcześniej wskazał w aplikacji), żeby kupić wybrane produkty.

 

Jakie kwiaty kwitną latem w Ogrodzie Botanicznym w Zielonej Górze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze