Nowy sklep Woolworth w Warszawie otwarty

i

Autor: Wojciech Barański

Znamy lokalizację

Woolworth w czterech kolejnych miastach w Polsce. Kiedy otwarcie nowych sklepów?

2023-05-31 14:36

Niemiecka sieć Woolworth otworzyła już trzy sklepy w Polsce. Konkurent Pepco nie zwalnia tempa i zapowiada uruchomienie kolejnych placówek. Rocznie ma ich powstawać nawet kilkanaście nowych dyskontów. Kiedy i gdzie powstaną sklepy Woolworth w Polsce? Nowe lokalizacje podaje portal dlahandlu.pl

Woolworth ma już 3 sklepy w Polsce

Pierwszy sklep otwarto  8 maja w centrum handlowym Atut przy ulicy Galicyjskiej 18 w stolicy Małopolski. 12 maja uruchomiono z kolei dyskont marki w Poznaniu, na terenie Galerii Pestka przy ul. Aleje Solidarności 47. Woolworth zamknął pierwszy miesiąc, zapraszając kupujących 26 maja do sklepu w Warszawie, w centrum handlowym Fort Wola przy ulicy Połczyńskiej 4. Nowa marka na rynku wywołała duże zainteresowanie konsumentów, o czym najlepiej świadczy bardzo duża liczba kupujących, którzy pojawili się na otwarciach i w kolejnych dniach funkcjonowania obiektów handlowych we wspomnianych lokalizacjach.

Woolworth w Polsce - gdzie powstaną kolejne sklepy?

W ramach rozwoju  sieć planuje uruchomienie w najbliższych miesiącach obiektów handlowych w takich miejscowościach jak: Katowice, Zielona Góra, Łódź i Bełchatów. Jak informują zarządzający marką, obecnie podpisywane są umowy najmu lub trwają negocjacje dotyczące lokalizacji dyskontów. W pierwszym roku działalności w Polsce - od maja 2023 r. do kwietnia 2024 - Woolworth planuje otworzyć od 15 do 25 sklepów. Woolworth rozpoczął działalność w Niemczech w 2010 r. od 158 domów towarowych, obecnie posiada ponad 500 sklepów w niemieckich śródmieściach, centrach handlowych i sklepach specjalistycznych.

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?
Tańczące z Promocjami 25.05.2023
Najnowsze