Złote Laury Super Biznesu

i

Autor: Andrzej Lange Złote Laury Super Biznesu

Złote Laury "Super Biznesu". Historia wielkiej gali

2021-10-18 16:32

Złote Laury Super Biznesu zostaną rozdane po raz ósmy. W minionym roku ze względu na rozpędzoną falę pandemii koronawirusa gala i wręczanie statuetek miały charakter zdalny. Zdalnie łączyliśmy się z internautami, nagrodzonymi i wręczającymi wyróżnienia. W tym roku, dzięki rozpowszechnionym szczepieniom i zasadom DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka) możemy spotkać się z nagrodzonymi osobiście. Relacja z gali będzie dostępna on-line.

Złote Lury Super Biznesu w tym roku wręczone będą po raz ósmy. W naszym redakcyjnym plebiscycie nagradzamy firmy, które wyróżniają się na polskim rynku pod wieloma względami. Niezwykle cenimy sobie innowacyjność, przedsiębiorczość i odpowiedzialność pracodawców. Od lat wielka gala odbywa się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Udział w niej biorą znamienici goście. Od kilku lat udział w niej biorą także internauci. Przed organizacją gali i nagrodzeniem firm oraz wyjątkowych osobowości roku nie powstrzymała nas nawet pandemia koronawirusa.

ZOBACZ: Orlen, Lotos i PGNiG razem przeprowadzą transformację energetyczną

KARPACZ 2021: Mateusz Morawiecki

W ubiegłym roku całe wydarzenie odbywało się w systemie zdalnym - zarówno sama gala, jak i poprzedzające te wieczorne wydarzenie tematyczne debaty. W tym roku, pomimo trwającej pandemii, ale dzięki szczepieniom i zasadzie DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka) możemy z laureatami spotkać się osobiście i "na żywo" wręczyć im statuetki. Gala będzie transmitowana on-line na naszej stronie. Start w najbliższy czwartek, 21 października, o godz. 20.

Sonda
Czy uważasz, że zarabiający 8000 zł to cwaniaki?

Partnerem Strategicznym Gali jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo a Partnerami Gali są Agencja Rozwoju Przemysłu i Grupa Lotos.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze